Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

14 minutes ago, radisa said:

 

1) čekam izjave zaraćenih strana, a u međuvremenu evo video zapisa šokantnog incidenta :lolol:

https://streamable.com/8tpwp

 

2) čekam da vidim ko je izvukao first blood, ako je u samoodbrani ima pravo

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

1. Pa zato sam i okačio, rekao bih da se Wiganov trener pokačio sa nekim drugim, a da je Pep smirivao...

 

2. Udario ga jeste defnitivno, ali da sačekam sud pravedne engleske javnosti i VAR :D

Link to comment

Где сме Пепељара да се бије, побогу? :lolol:

 

Него, оволико ћелавих глава нема ни у бекстејџу Скрудајвера. :o

 

Link to comment

Inače, za sve navijače Liverpula, pošto odnedavno imamo zvanični fan klub, krenuli smo sa organizacijom i prijavljivanjem za članstvo na lokalnom nivou. Svi zainteresovani koji bi da budu drugovi članovi sa članskom kartom, mogu da mi se jave u privatnoj poruci :)

 

Link to comment

Jebem ti izbor kome da proslijedimo kup: United, Chelsea ili Tot. :isuse:

 

Pep ispao jadan sa onim: "Čestitam, imali su jedan šut u okvir." Izgubio si kod trećeligaša, pokrij se ušima i šuti.

 

No eto, sad će nas na Wembleyu dobiti sa Zinchenkom kao lijevim bekom pa će se sve zaboraviti.

 

(Wigan triput dobio City u FA kupu u zadnje tri utakmice, na tri stadiona i dok su bili u tri različite lige.)

Link to comment

U Kardifu zadovoljni Grujanom do sada:

Quote

 

“I think he’s got better,” Warnock said, cited in the Echo.

“He’s not getting caught in possession as much now. He’s realising how quick it is, especially in your own half. If you dwell on the ball in the Championship it’s too late.

“I think he’s got more strengths to his bow. He’s made us play a bit more, he’s got quite good vision and he’s been very good in the air for us as well so he’s growing into it.”

 

 

Link to comment
13 hours ago, copkillah said:

Inače, za sve navijače Liverpula, pošto odnedavno imamo zvanični fan klub, krenuli smo sa organizacijom i prijavljivanjem za članstvo na lokalnom nivou. Svi zainteresovani koji bi da budu drugovi članovi sa članskom kartom, mogu da mi se jave u privatnoj poruci :)

 

 

Crni Copi, vršiš regrutaciju dok Hilandar Ruxin Will Grigg gori!:39_angry:

Link to comment

Kapirate naravno da to što pepara i ovaj siti neće osvojiti sve u jednoj sezoni samo znači da će imati podjednaku motivaciju da se dokazuju i u sledećoj. Da sam na vašem mestu ja bih sad realno kupio svetloplavi dres za gledanje lš. :fantom:

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...