Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

4 hours ago, porucnik vasic said:

Да сам залудан као Руско па да тражим Турчинову статистику кад је почео да игра код Роџерсаре, па да се прегањамо. Њему треба утакмица, и то добија у Кардифу. 

 

Izgleda da ne vidiš da pričamo o istoj stvari. Naravno da su mu potrebne utakmice da bi bio za nešto više od Hadersfilda. Ja ne sumnjam u njegov potencijal, samo sam svestan šta je njegov trenutni nivo.

 

4 hours ago, porucnik vasic said:

Ко пита фудбалера кад је агент тај који се пита.  Мора да се скине кајмак код потписа.  Турчин нигде неће да има третман као у Ливерпулу, а ни плату. 

 

Ovo je žešća zabluda u mnogo više slučajeva nego što misliš. Igrač je taj koji se pita i samo je na njemu da dozvoli nivo upliva agenta u donošenje odluka. Kod nekih igrača je očigledno da su sve prepustili agentu, ali daleko od toga da je to u 100% slučajeva tako. Što se samog Džana tiče, mislim da je situacija sledeća: on bi apsolutno voleo da ostane u Liverpulu, ali isto tako i razmišlja o  svojoj karijeri i perspektivi. Čekaće kraj sezone da odluči, jer ako Liverpul bude imao uspešnu™ sezonu (koji god to kriterijum za njega bude bio), ostaće. Ako npr Liverpul izvisi za LŠ, onda apsolutno odlazi. I što reče, neće on sigurno u Juventusu imati veću platu nego što može da je ima u Liverpulu, sigurno neće da ga plaćaju kao Iguaina. Pjanić recimo tamo ima oko 100k evra ako se ne varam, Iguain je na oko 150k nedeljno, a to je nešto što svakako može da ima u Liverpulu bez problema.

Link to comment

Mda, znači ide u Juventus radi razvoja karijere & perspektive, da bi igrao Ligu šampiona. A da mu je do para, sedeo bi u mrtvom Liverpulu gde svaka budala ima platu kakvu hoće.

 

Nagađamo bezveze i frmljamo se nekim odokativnim procenama, ali u takvoj situaciji meni je od koristi Okamova oštrica. Ako igrač neće da produži ugovor koji mu ističe nego dogovara besplatan transfer, praktično je sigurno da mu novi klub nudi ono što stari ne može ili neće. Možda će Juve da se isprsi za signing-on bonus. Možda mu se više sviđa italijanski stil fudbala. Možda više voli kako mu stoje štraftasti crno-beli nego all red dresovi.

 

Samo me nemoj zajebavati sa tim kako Emre jebeni Can svesno čeka kraj sezone da odluči gde će odneti svoje talente™, kao da je Lebron James a klubovi stoje u redu da ih on pogleda. Nijedan iole normalan igrač njegovog ranga ne bi izvodio takve gluposti i sebi ugrožavao karijeru.

Link to comment

Pa dovoljno je da ima dve podjednako primamljive ponude i da prosto vidi koja će mu više odgovarati na kraju sezone. Ne zaboravi da on ni sa kim ništa nije dogovorio, a do sada je to svakako mogao da uradi. Zašto ti je nemoguće da mu je 50-50 između Liverpula i Juventusa? Okej, to svakako ne govori dobro o njegovom odnosu prema Liverpulu ako je stvarno tako, ali ne vidim zašto bi to bilo nemoguće. 

 

 

Link to comment

Zato što bi onda trebalo da otpusti nesposobnog agenta. Igrač kome ističe ugovor a on već nema ponudu na stolu rizikuje užasno mnogo. Šta da radi ako mu neko polomi nogu u maju? Ko bi mu tada ponudio ugovor, i pod kakvim uslovima?

 

Kladim se da ima sve odavno dogovoreno sa Juventusom ili sa kojim već klubom. To kao, čekam da vidim ko će da se plasira u jebenu Ligu šampiona, to mogu sebi da priušte samo Messi-Ronaldo zvezdice, igrači iz tako visokog ranga da mogu prosto da se pojave u kom klubu požele i izdiktiraju svoje uslove. Can nije ni blizu toga, a verujem da to znaju i on i njegov agent, pa posluju u skladu sa tim.

Link to comment

Pa hajde, videćemo da li si bio u pravu za Juve. Pogotovo ako ispuše u LŠ (a možda i u Seriji A), a Liverpul dogura negde dalje i ponovo se plasira u LŠ.

 

Kao što rekoh, ne isključujem mogućnost da je možda i sve završio, ali ostavljam i mogućnost onoga što sam ja naveo. 

 

Link to comment

Ne verujem u to, osim ako ne traze nacin da doplate za Salaha. Citam danas stisli Monchi-a da ga je dao jeftino. Kaze on,  sa bonusima ce biti 50 m evra (jbga ako Salah nije ispunio bonuse, nece niko), da su morali nesto da prodaju i kad je on stigao u Romu ponuda Liverpoola je bila vec na stolu 32m+3m evra. Da je posle toga bio transfer Neymara i Mbappea (tj. sve otislo u kurac) i da samo izgleda jeftino, a nije. Sta znam, mozda bi bilo pravicno da pretplate tog golmana i nivelisu malo stvari :D

Link to comment

Šta kažu navijači žabarskog sautemptona, jel salah ili rudiger?

 

Podržavam svako jačanje rivala kako bi liga bila makar malo interesantnija sledeće godine, ali javite klopu da bi stvarno bio red da ostavi deo bogatstva za makar još jednog veznjaka pored keite.

Link to comment

Slazem se za veznjaka, to je potrebnije od bilo cega drugo. Ali znas Kloppa :tongue: svi trenutni su divni, vredni i nestvarno napreduju na njegovim treninzima :D znas ko se pomalo pominje, Ndidi iz Leicestera. Inace je odveo ekipu 4 dana u Marbelju, jer je sledeci mec tek 24.02. Prosli put kad ih je vodio u Dubai, Swansea ga rutinirao. Videcemo da li ce i Moyes.

Link to comment
25 minutes ago, Ruxin said:

Šta kažu navijači žabarskog sautemptona, jel salah ili rudiger?

 

Alisson je bio odličan kad god sam ga gledao. Ako je to ikakav reper, Vuk Drašković bi rekao: manje od Salaha, a više od Rudigera.

 

@crtamOrasi može da doda koju.

Edited by ArleKino
Link to comment

Realno bi odbrana trebalo da je već skockana sad kad su lovru najzad našli partnera koji dobacuje do približnog nivoa, ali neka im i taj golman samo da ne kmeče više. :sleep:

 

Onda će ih valjda od trofeja deliti samo klopov vanvremeski luzeraj, što bi trebalo da bude dosta zabavno :fantom:

Link to comment

Uz rizik da budem napravljen ludim reći ću da je Alisson u top 5 golmana sveta atm, i to sam konzervativan. Ubedljivo je najbolji igrač ekipe u sezoni, za red veličine ili možda dva, nema tu nikakve dileme.

 

Skida sve, reakcije i na rikošete i na odbitke su mu sulude, izlazi pravovremeno i dokle treba, prolazi kroz bukete kao da ih nema, komanduje, ultrasigurnih je ruku na lopti, sa nogama je baš dobar za golmana... Od kako je došao imam utisak da mu fali koji santimetar, ali za sada je to samo utisak.

 

Priča se da ćemo mu dati najveći ugovor u timu, uz klauzulu od 90m, trebalo bi da je dogovoreno. Inače, mislim da bih povratio kada bismo ga prodali, možda bi mi samo Radjin transfer teže pao. Ološ će ga prodati 1/1, prekvalitetan je da bi se zadržao kod nas, a baš i ne pravimo izuzetke.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...