Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Jebote, sad gledam, sve je gluplji tekst kako vreme odmiče.

 

Najbolja ilustracija za to mi je Majkl Karik*, čovek je došao u MU pre 12 godina za tada vrlo solidnu sumu od 24 miliona funti. Po sistemu o kome sam već ovde pričao, to je ekvivalent 83 miliona funti danas. Na to dodajte njegovu platu za tih 12 godina i koju sumu onda dobijamo? A opet, inflaciju moraš da uračunaš i u platu jer možda se nekada squad igrač plaćao 20 hiljada funti nedeljno a sada mora bar 50. Preglupa analiza, preglupa :isuse:

 

*da sektaši ne poskaču, njega navodim kao primer jer je verovatno igrač sa najdužim stažom u tim bogatim klubovima i dobar pokazatelj koliko se vrednost novca u fudbalu promenila od njegovog transfera u MU.

 

 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ma kakva crna analiza, upalili transfermarkt, zapisali koliko je ko koštao kad je dolazio, pa sabrali. Realno sam čak i ja previše ozbiljan čovek da bih to forumu poturao kao nešto relevantno, a ovi junaci obaveštavaju vaskoliku fudbalsku javnost™  da bi ekonomskom logikom među najskupljim ekipama trebalo tražiti osvajača Lige šampiona, ali da veliki uticaj ima i raspoloženje u svlačionici. :lolol:

Link to comment
10 hours ago, copkillah said:

Zato što su tri sezone maksimum u svakom klubu gde ode, uvek tokom druge ili krajem druge krenu problemi koji dovedu do neizbežnog razlaza.

 

 

Ovo ti je za pljeskavicu godine. 

 

+1

 

Pogotovo u Portu i Interu krenuli silni problemi...tri trofeja, a samo dvije ruke.:lolol:

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

Taj MLJ je težak glupan, isticao se par puta idiotskim tekstovima.

 

Што никако није у супротности са чињеницом да Сити троши ненормалне количине пара. Није ни Секта далеко, али ставља некако ствари у перспективу.

Link to comment
7 hours ago, MiddleClass said:

 

Ovo ti je za pljeskavicu godine. 

 

+1

 

Pogotovo u Portu i Interu krenuli silni problemi...tri trofeja, a samo dvije ruke.:lolol:

 

Prošlo je samo osam godina otkako je otišao iz nekog kluba u prijateljskom maniru, bravo Midle :lol:

 

A i to ne menja činjenicu da je njegov rok trajanja u bilo kom klubu tri godine, o čemu pričamo sve vreme i što je poenta.

 

5 hours ago, porucnik vasic said:

Што никако није у супротности са чињеницом да Сити троши ненормалне количине пара. Није ни Секта далеко, али ставља некако ствари у перспективу.

 

To je kao da napišeš tekst o tome da je trava na fudbalskim terenima zelena - nepotrebno i to svako zna. 

Link to comment

Šteta Za Masona, simpatičan igrač ne deluje kao dziber engleski. 

 

 

Arsenu se svi planovi polako ruše, pa čak i kopiranje Murinjo master plana za igranje LS. 

Arsenal postaje ono što je pool bio poslednjih 7-8 godina računajući iza "the slip" sezone. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...