Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Taj procenat dodavanja, je precenjena kategorija. Kao kada prikazu da Barsa ima 80+ % uspesnih dodavanja, a od toga su imali mali milion kratkih dodavanja, u sustini nebitnih.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ima relativno smisla na timskom nivou, ali individualno je očigledno naklonjeno igračima koji igraju sigurno. A najbolji igrači obično ne igraju sigurno nego rizikuju i pokušavaju nešto. Prilično sam siguran da stones ima mnogo bolji % od kdb-a.

Link to comment
56 minutes ago, Weenie Pooh said:

Protiv koga?

 

Tih 15 skokova se valjda broje kao pokušaji dodavanja?

 

Protiv Boltona, dobili 2-0. Ne, vazdušni dueli su vazdušni dueli, kao što kada igrač ukliza drugom igraču i tako prosledi loptu dalje ne možeš da računaš kao pokušaj dodavanja.

 

29 minutes ago, Ruxin said:

Ima relativno smisla na timskom nivou, ali individualno je očigledno naklonjeno igračima koji igraju sigurno. A najbolji igrači obično ne igraju sigurno nego rizikuju i pokušavaju nešto. Prilično sam siguran da stones ima mnogo bolji % od kdb-a.

 

Naravno, ali ne porediš % dodavanja KdBa i Stounsa, možeš da ga porediš samo sa drugim vezistima, a ja bih se i tu ograničio na kreativce. 60% je dramatično loše za bilo koga, osim za golmana.

Link to comment

Ne bih bas rekao. Ako tvoja ekipa igra na kontre, to znaci da ces cesto davati pasove u prostor, a oni retko zavrsavaju u nogama tvojih igraca; narocito ako se branis bas duboko.

Edited by Miljenko
Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

Gruja odigrao za Kardif šizofreničnu utakmicu.

 

Prvo je dobio SVIH 15 vazdušnih duela :Hail:

 

Ali je zato imao celih 60% uspešnih dodavanja :lol:

 

 

 

 

Навијачи Кардифа су на форуму баш јако задовољни како је одиграо. Оно није то објективни ППП...

Link to comment
44 minutes ago, Miljenko said:

Ne bih bas rekao. Ako tvoja ekipa igra na kontre, to znaci da ces cesto davati pasove u prostor, a oni retko zavrsavaju u nogama tvojih igraca; narocito ako se branis bas duboko.

 

Slažem se ali to i dalje ne znači da 60% nije jako loše. Eno, recimo Lester igra na kontre i ako im pogledaš standardne igrače, samo dvojica imaju ispod 70% uspešnih dodavanja - Olbrajton i Vardi.

 

40 minutes ago, porucnik vasic said:

Навијачи Кардифа су на форуму баш јако задовољни како је одиграо. Оно није то објективни ППП...

 

Pa to je ono o čemu sam pričao još pre, Kardif je trenutno prava mera za njega da popravi te stvari (iako sam se nadao da će ostati u PL da se kali). Evo gledam statistiku, na četiri meča u Čempionšipu ima celih 58,2% uspešnih dodavanja. Jasno ti je da to nije dovoljno ni za Hadersfild?

Edited by copkillah
Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

 

Slažem se ali to i dalje ne znači da 60% nije jako loše. Eno, recimo Lester igra na kontre i ako im pogledaš standardne igrače, samo dvojica imaju ispod 70% uspešnih dodavanja - Olbrajton i Vardi.

 

 

Pa to je ono o čemu sam pričao još pre, Kardif je trenutno prava mera za njega da popravi te stvari (iako sam se nadao da će ostati u PL da se kali). Evo gledam statistiku, na četiri meča u Čempionšipu ima celih 58,2% uspešnih dodavanja. Jasno ti je da to nije dovoljno ni za Hadersfild?

Да сам залудан као Руско па да тражим Турчинову статистику кад је почео да игра код Роџерсаре, па да се прегањамо. Њему треба утакмица, и то добија у Кардифу. 

Link to comment

Zaludan sam samo kad je relevatno. Najjače da ću da se bavim procentima pasova i sabiram cifre sa transfermarkta ko neki :fantom: 

 

Nego kad smo već kod nemca - u čemu je fazon sa njegovim ugorovom? Zašto misli da može da prođe bolje nego kod zemljaka koji ga, čini mi se, dosta gotivi? Juri pare ili šta? Najveće ime koje se vrti je valjda juve, a videli smo sinoć gde su oni u odnosu na pl. :sleep:

 

Da budem iskren nisam suviše daleko od mišljenja da je to blessing in disguise za liverpul, ali ne kontam stvarno situaciju.

 

 

Link to comment

Ко пита фудбалера кад је агент тај који се пита.  Мора да се скине кајмак код потписа.  Турчин нигде неће да има третман као у Ливерпулу, а ни плату. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...