Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Размишљаће о томе када не буду екипа са најмање примљених голова. Де Геа носи целу одбрану, то је јасно, али је носи: дакле, паре могу да иду за средину и напад, а Шпанац ће између осталог и због тога да обори све рекорде у броју узастопних трофеја за најбољег играча Ман јунајтеда. 

 

Спомиње се рок за Алексиса данас до подне како би могао да дебитује већ против Брнлија. Баш ме занима шта ће на крају да се испостави да је тачно од свих ових шпекулација око дужине уговора, висине плате... Ако је стварно четири ипо године, има Алексис шансе да постане легенда клуба и Мурињо ће баш због њега пропасти или успети. И није то прича за следећу годину, јасно је и њему да мора ове године неки трофеј да узме, било који. 

 

Покушао сам и да се одвојим од субјективног утицаја приликом процењивања тог и осталих трансфера (превише готивим Муриња, шта ћу) и схватио сам да бих у Фудбал менаџеру довео Алексиса за ту кинту да не трепнем, али и да бих као почетни тим радије изабрао Ливерпул или Тотенхем када бих играо неку лигу у кинту. 

Link to comment
30 minutes ago, čekmeže said:

Ima nešto i do Matića, nije samo DDG, al što jes jes, DDG sam jedno 7-8 bodova po sezoni.

 

Sigurno je dvocifreno. A Matić je tek došao, a i to što je uraido do sada ne može ni da se poredi sa De Heinim uticajem prethodnih sezona, prvenstveno od Fergusonovog odlaska.

Link to comment

Pa vidiš da sam njega namjerno izostavio, on jedini liči na nešto što bi se moglo nazvati real deal, ovo ostalo je crna rupa u slavnom nizu - istoriji odbrambenih igrača MUTD. 

Link to comment
3 hours ago, James Marshall said:

Možda ih to konačno natjera da počnu da razmišljaju o zadnjoj četvorici i ulaganju u tu liniju kluba umjesto što u gornju polovinu gomilaju boga oca, a dole da nije De Hee već godinama Jedinstvo bi ličilo na ovogodišnji Rad. Jebem ti ja igrače koji svakih 10 utakmica povežu 74 minuta dobrog fudbala, krajnje je vrijeme da se dovede par igrača iz zadnje linije koji imaju za ta mjesta najpoželjnije karakteristike, da su konstantni, i to konstantno dobri, a ne konstatno loši. Gore imaju po 3 izmjene za svaku poziciju, a pozadi se gleda u pasulj u kakvom je stanju članak Fila Džonsa i da li se to jutro Smoling probudio kao avatar Ferdinanda ili Bojana Miladinovića. Svaka čast Blindu, može igrati na 5 pozicija, ni na jednoj na nivou koji je potreban Junajtedu, Roho, Darmijan, žali bože para, Šo se ne može opasuljiti od povrede godinama (jbg, viša sila), Lindelef sve više miriše na istu kategoriju kao Roho i Darmijan, jebem ti ekipu u kojoj je godinama već najbolji desni bek prekomandovano krilo (a jeste, i dalje). (doduše i SAF je imao momente kad su mu pozadi krpili Kerik i Hargrivs, nego je i on imao onog što nije bio u 50 najboljih štopera lige)

Slava Bogu na DDG do sad, koliko je statistika varljiva kategorija pa se čini da je Junajted neki defanzivni stroj kad se pogleda broj primljenih golova, a to sve zahvaljujući mađijama Španca. Pogledaš tri utakmice i vidiš kolika je to promaja pozadi, čovjek kao na strelištu. 

+1  Mada ja kontam da bi uz neki rezultat-titulu DDG mogao ostati. Ako ništa zbog para, daće mu koliko bude tražio i opet potrošiti 100M manje neg da kupuju (Donaruma, Oblak). Kad je već sve otišlo dođavola.

 

Sportskenet prenose da je neki novinar BBC iznio provjerene brojke za Aleksisa. 14M njemu + 13M porez. Pored toga, 20M za potpis i 10M agentu, 30M + Miki Arsenalu. Meni se ovaj zadnji dio gadi, ja bih od Mikija napravio Salaha i svi srećni i zadovoljni.

Link to comment

Salah je bio 100% u svakoj utakmici od početka, Mikiju kad pirne promajica u uho ne može ni najprostiji pas na 7 metara da pogodi, o završnici i samorešavanju utakmica da ne pričamo. Koliko sam ga gledao u Dortmundu, nije ni tamo bio salahast igrač, ali je bar stabilnije fercerao kao moćan teamwork šraf.

Link to comment

Lepa vest na temu Grujića, Nil Vornok rekao da ih čeka finansijski penal ako Grujić ne bude odigrao bar 14 utakmica, a i da ga je doveo jer želi da mu igra i da se nada da će igrati na svih 19 utakmica do kraja.

 

Link to comment

ipak umesto akinfenwe, sada smo zainteresovani za dzeka. uz njega bi hteli i emersona levog beka, isto iz rome, nemam pojma sta zna i kakav je. u suprotnom pravcu bi mozda otisao bats...

Link to comment
1 hour ago, kipo said:

Sportskenet prenose da je neki novinar BBC iznio provjerene brojke za Aleksisa. 14M njemu + 13M porez. Pored toga, 20M za potpis i 10M agentu, 30M + Miki Arsenalu. Meni se ovaj zadnji dio gadi, ja bih od Mikija napravio Salaha i svi srećni i zadovoljni.

 

Jezus koliko para se obrne za 1 igraca prakticno bez ugovora, nekada je ceo godisnji budzet ozbiljnih evropskih klubova iznosio toliko. Uvesti salary cap pod hitno.

Link to comment

Da. Kontam da bi za tih 200M mogli da podmlade Gigsa. Otišlo dođavola. Ona superliga najbogatijih ne samo da je realna, već i neophodna, pa nek se kupuju do besvijesti.

Link to comment
15 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Valjan ne znam da li je, ali je bar istinit za razliku od ta druga dva.

Hteo sam da sarađujem sa Specijalnim = Pep nije ponudio dovoljno para.

Odbio sam klub jer ne igra LŠ = taj klub nije ponudio dovoljno para.

Сад капирам био је у питању неспоразум ти си мислио на Алексиса ја уоштено.

6 hours ago, Прслин said:

 

Спомиње се рок за Алексиса данас до подне како би могао да дебитује већ против Брнлија. Баш ме занима шта ће на крају да се испостави да је тачно од свих ових шпекулација око дужине уговора, висине плате... Ако је стварно четири ипо године, има Алексис шансе да постане легенда клуба и Мурињо ће баш због њега пропасти или успети. И није то прича за следећу годину, јасно је и њему да мора ове године неки трофеј да узме, било који. 

 

 

Опасан си ти профа Прслине.:happy:

6 hours ago, copkillah said:

 

Sigurno je dvocifreno. A Matić je tek došao, a i to što je uraido do sada ne može ni da se poredi sa De Heinim uticajem prethodnih sezona, prvenstveno od Fergusonovog odlaska.

Петнаестак поена по сезони.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...