Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

4 minutes ago, ArleKino said:

 

Ne može sa engleskim klubovima (do ljeta), samo sa stranim. Bayern i PSG su navodno digli ruke od njega (Bayernu bi možda i dobro došao obzirom da je Ribery rahmetlija, a PSG je već krcat na njegovim pozicijama), Juventusu je ova plata, realno, SF, a on ipak ima dva psa od kojih se ne razdvaja tako da ni Kina nije opcija.

 

Možda bi u ljeto i Roman nudio više, ko zna.

:laugh:

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

1 minute ago, radisa said:

Koje su ovo ludosti...

Jedan na Live. forumu kaze da se chelsea ocigledno sprema za hard brexit :D

 

ja pre par dana sebe uhvatim da razmisljam o njemu:isuse:  ono B opcija, kad nista ne ide, duvaj u 16 visoke.

Link to comment
1 minute ago, radnik said:

Jedan na Live. forumu kaze da se chelsea ocigledno sprema za hard brexit :D

 

ja pre par dana sebe uhvatim da razmisljam o njemu:isuse:  ono B opcija, kad nista ne ide, duvaj u 16 visoke.

Pa i za B opcija uma boljih igrača od toga...

 

Inače, jasna je meni logika sa Najskupljim(tm)/Kaučom™ i sličnim profilom, ali za tu B opciju i prosečan štoper radi posao, nije da moraš da pljuneš neku žestoku lovu za to...

Link to comment
4 minutes ago, radnik said:

Jedan na Live. forumu kaze da se chelsea ocigledno sprema za hard brexit :D

 

ja pre par dana sebe uhvatim da razmisljam o njemu:isuse:  ono B opcija, kad nista ne ide, duvaj u 16 visoke.

 

Pa ono, fakat zvuči kao užasna ideja ali makar bi svi pohvalili klopa da ima plan b i da je prilagodljiv :fantom:

 

Takođe zahvaljujem što ste me naučili da onih 6 meseci ne važi kad je između engleskih klubova, prvi put to čujem.

Link to comment
18 minutes ago, ArleKino said:

 

ima dva psa od kojih se ne razdvaja tako da ni Kina nije opcija.

 

 

Biće da će Kina ostati opcija za tri godine. 

 

Konte juri visokog bombardera, kao što je i Murinjo učinio. Razlika je što će mu igrati kad bude potrebe za to, dok Murinjo računa da ima novog Drogbu.

Link to comment

A što Kontea bar Ljljorente nije ispoštovao, jel' njemu životni san bio da sarađuje sa Poketinom?

 

To da je fudbaler X izabrao klub Y u želji da sarađuje sa trenerom Z je na spisku besramnih laži odmah ispod one "odbio je klub L jer žarko želi da igra u Ligi šampiona".

Link to comment
A što Kontea bar Ljljorente nije ispoštovao, jel' njemu životni san bio da sarađuje sa Poketinom?
 
To da je fudbaler X izabrao klub Y u želji da sarađuje sa trenerom Z je na spisku besramnih laži odmah ispod one "odbio je klub L jer žarko želi da igra u Ligi šampiona".

Зашто онда Чилеанац није заиграо за Роџерсару ономад?[emoji53]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

A šta, misliš da je odlazeći iz Barse tražio priliku da se najzad dokaže u CL? Ili da sarađuje sa Wengerom?

 

Pitaj Bustina ili Gđu Aleksis da ti objasne kakva je bljuzga Liverpul u poređenju sa Londonom :( 

Link to comment
Quote

Lst season, Eden Hazard observed that the main difference between José Mourinho and Antonio Conte was that Mourinho does not practise “automisations”. He does not have players practise set moves they can perform almost unconsciously that can be deployed at great pace when the situation demands. He organises his defence and leaves his forwards to improvise. That has been taken by some as evidence that Mourinho is no longer at the forefront of coaching – and perhaps it is – but it is also a detail that explains his entire methodology.

While studying at the Instituto Superior de Educação Física in Lisbon, Mourinho came under the influence of Prof Manuel Sérgio, who believed that football knowledge was not enough for a coach, that he also had to be a psychologist, a public speaker and have a grasp of the sciences. Specifically, he gave lectures on emotions and how they could be manipulated. Mourinho followed them with a rapacious curiosity. “He looked,” Manuel Sérgio said, “like a cat catching birds.”

Ovo je razlog zašto sam, ipak, na Murinjovoj strani. Zato što je to nešto najbliže SAF-ovoj filozofiji ili "grand" strategiji što je moguće danas naći na tržištu...a zato mi je, takođe ipak, i Klopp simpa. Fudbal nije, tj ja neću da jeste, stvar vrhunski uvežbanih kombinacija. Jednom rečju fudbal nije, ili bar ja neću da jeste, ili na kraju krajeva nije samo - sport. Nego je i politika i rat i borba volje i neka vrsta života samog. I zato oni koji ga ne doživljavaju tako...mislim da bi bilo dobro da ne prevagnu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...