Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Zanimljivo u Barnliju. Pogbi oprošten žuti, pre toga domaći tražili penal, mada iz ugla koji je prikazan (koji nije baš najsrećniji) nije izgledalo da je trebalo da se svira.

 

 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Inače, WBA je metnuo fenomenalan gol Evertonu u tri poteza ali mimo toga utakmica je neviđeno odvratna. I onda na sve to još ovaj horor od loma.

 

Evo ga Niasse spasitelj, zamenio Cenka i penetrirao u roku od 30 sekundi.

Link to comment

Napadacki deo tima je neverovatno sebican. Ne kapiram da niko od njih ne ume da da pravovremeni pas (dobro, Pogba to i ne pokusava). Jos oni pokusaji driblinga na 5-6 metara od gola; sutiraj, nisi na centru.

Edited by Miljenko
Link to comment
Just now, Miljenko said:

Napadacki deo tima je neverovatno sebican. Ne kapiram da niko od njih ne ume da da pravovremeni pas (dobro, Pogba to i ne pokusava). Jos oni pokusaji drublinga na 5-6 metara; sutiraj, nisi na centru.

ono kad nije hteo da doda ni levo ni desno teo sam da razbijem ekran

Link to comment
36 minutes ago, Ruxin said:

Sad i ovaj zinchencko izigrava levog beka, teške muke...mogo nam je klopara pozajmiti jednog, šta će mu trojica :fantom:

 

 

Kakav si ti to hardkor građanski ultraš kad ne znaš da Zinčenko igra LB već par meseci?

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Kakav si ti to hardkor građanski ultraš kad ne znaš da Zinčenko igra LB već par meseci?

Znam ja da igra ukrajinac to već neko vreme, samo ne prihvatam ta podmetanja da njega i delfa sad odjednom ubrajamo u prave bekove jer je pep mađija pa mu eto prolazi. :sleep:

 

Zinchenko je bre momak ofanzivni vezista :lolol:

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...