Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Nije mi baš jasno, zar mu je slomio nogu u vazduhu, čisto snagom udarca? :unsure: Ne deluje kao da je ovaj zapeo o podlogu u trenutku kontakta.

 

Jbg, podmetnuo nogu tačno u trenutku kada je cipela naišla a na unutrašnjoj strani nema kostobrana...

 

Mislim da je u trenutku udarca imao oslonac na tlu pa mu je noga bila "krta". Da ga je uhvatio pola sekunde ranije, u vazduhu, verovatno bi prošao samo sa masnicom ili otokom. Žasu.

Link to comment

Pa i meni bi bilo logično da je nekako fiksirao nogu i da je zato gadno puklo, ali uopšte ne deluje tako. Uklizava na loptu, telo mu je daleko iza te noge, ne znam kako je mogao da se osloni tako ispružen. 

 

Znao sam da Rondon ima nenormalno jak šut, ali ovo je baš za :ph34r: 

 

Edit: Moja greška, ipak nije bila u vazduhu, ovde se vidi da mu je đon na zemlji.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Манк, да ли неко од играча има ону клаузулу из Фудбал менаџера “match highest wage”? Под “неко” мислим Пол Погба. ;)

Link to comment

Ovo im je jedan od boljih transfera (u igrackom smislu) koliko sam navijao da dodje kad je Suarez otisao ... uh, Martial takodje OK, Pogba mora, onaj stoper Bailly, tu je DdG od ranije. Polako ...

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...