Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Možeš i ti johne slobodno da se uključiš, korisnije bi bilo nego što svratiš jednom dnevno da poručiš raziđi se narode.

Šta znam, ima smisla što smo razvili priču o murinju dva dana pošto su ga njegove arhaične metode i definitivno koštale titule. O čemu bi ti da pričamo u danima posle derbija?

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

10 minutes ago, Ruxin said:

Možeš i ti johne slobodno da se uključiš, korisnije bi bilo nego što svratiš jednom dnevno da poručiš raziđi se narode.

Šta znam, ima smisla što smo razvili priču o murinju dva dana pošto su ga njegove arhaične metode i definitivno koštale titule. O čemu bi ti da pričamo u danima posle derbija?

pa o genijalnosti pobednika, a ne o lošosti gubitnika, valjda

Link to comment

Čovek ima 15-1-0 i dobio je lagano aktuelnog šampiona i glavnog konkurenta u gostima. Šta na to dodati ili oduzeti, prilično je self-explanatory? :lolol: 

Edited by Ruxin
Link to comment
On 12/11/2017 at 6:05 PM, Ruxin said:

Eto, znači slažemo se svi da siti može mnooogo bolje od sezone u kojoj ima 15-1-0 i dobio je već šampiona i drugog na tabeli lagano u gostima.

A mene Vini sinoć zajebava kad sam to rekao :dry:

 

5 minutes ago, Ruxin said:

Čovek ima 15-1-0 i dobio je lagano aktuelnog šampiona i glavnog konkurenta u gostima. Šta na to dodati ili oduzeti, prilično je self-explanatory? :lolol: 

 

 

 

Jesi cuo Rene?! 15-1-0 i dobio sampiona i drugog na tabeli lagano u gositma.

Link to comment

Lep gol Celzija... Konačno mala greška golmana i loše ispucavanje rezultiralo munjevitom kontrom dok se ovi nisu još postavili... Igra hadersfild super disciplinirano.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

 

 

 

 

Jesi cuo Rene?! 15-1-0 i dobio sampiona i drugog na tabeli lagano u gositma.

 

Pa to ti kažem, šta dodati, šta oduzeti....

Link to comment
3 minutes ago, Zico said:

Zasto ljudi ne vole Gvardiolu?  Ovde (kad kazem ovde mislim Srbija, ovaj nas region raspali. itd...) kao da ljudi mnogo vise cene Murinja.

Vezali su nekad davno svoje fudbalsko stručnjaštvo za žozea. Ono tipa pravi muškarci i poznavaoci fudbala su za murinja, pep je očigledno prevarant na kojeg se lože klinci i nemači pojma.

Pretpostavljam da će kad prođe još nešto vremena neminovno prihvatiti svoju grešku, ali valja do tad istrpeti ovu fazu.

Edited by Ruxin
Link to comment
Vezali su nekad davno svoje fudbalsko stručnjaštvo za žozea. Ono tipa pravi muškarci i poznavaoci fudbala su za murinja, pep je očigledno prevarant na kojeg se lože klinci i nemači pojma.
Pretpostavljam da će kad prođe još nešto vremena neminovno prihvatiti svoju grešku, ali valja do tad istrpeti ovu fazu.
Ili se prosto lože na taj džiberluk i šabaniju, što je ovom narodu prilično blisko.
Link to comment

Meanwhile, na Selhurst Parku Watford vodi 1 - 0. Gol pao na samom pocetku, nisam ga vidio. Watford otvorio energicnije, imali jos jednu 100% sansu iz kontre. Palacu trebalo neko vrijeme da krene, na kraju i kad naprave dobar build up ne dodju do suta u okvir gola. Milivojevic dobar.

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:
26 minutes ago, Ruxin said:

Vezali su nekad davno svoje fudbalsko stručnjaštvo za žozea. Ono tipa pravi muškarci i poznavaoci fudbala su za murinja, pep je očigledno prevarant na kojeg se lože klinci i nemači pojma.

Ili se prosto lože na taj džiberluk i šabaniju, što je ovom narodu prilično blisko.

latest?cb=20140402230153

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...