Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Just now, Meazza said:

Pa nije bas propao, zaista trcis pred rudu. I dalje je on jedan od najboljih trenera, to nikad nisam sporio. I tu ima ocigledne nedostatke, ali niko nije savrsen.

Sam u svojim ocima, ne ide mu kako je zamislio i kako on misli da zasluzuje, na to ciljam. Zato se i batrga ovoliko, da ne vide drugi  ... car je go.

Link to comment
18 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Meni deluje da je sve sazrelo za jedan split!?

Тачно! Муриња на Критику савремене уметности, а Гладиолу на Lifestyle i zdravlje.

Link to comment
1 minute ago, Прслин said:

Тачно! Муриња на Критику савремене уметности, а Гладиолу на Lifestyle i zdravlje.

Nemoj da si na kraj srca. Shvatićeš da sam u pravu večeras, kad Arnaut zabije u 15-om minutu a to niko ne konstatuje jer su svi usred diskusije o sličnostima i razlikama između Vučkove unutrašnje politike i Murinjove veštine parkiranja autobusa s osvrtom na umetnički dojam Gvardioline težnje za aktivnim posedom.

Link to comment

Нисам на крај срца и не буним се због предлога већ користим прилику да похвалим Муриња а пљунем Гладиолу: као, један је уметник а други иде на yogu. Старци вичу на месец хумор, поджанр дед'с џоук.

Али, боље и прича о Гладиоли и Мурињу него по обичају да слушамо како је велико изненађење што је ето и ова година без трофеја за Ливерпул (иако је већ тридесета таква за редом) или, моје омиљено, стручњаке који причају о неком антифудбалу чим противник не прими седам комада од њиховог овогодошњег омиљеног тима. 

Link to comment



Možda ne umemo da pobedimo, ali umemo da se bijemo. 


Osim onomad kada je Van Nistelroj ponižen protiv Arsenala nakon prečke iz penala.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Izvrtanje. :) Nije jednak Vucicu, samo su slicnog karaktera. Fudbal je uostalom razbibriga, a ja naravno postujem Murinjov profesionalni rad (bilo bi neozbiljno poricati mu znanje).

Link to comment

Ма, добро те натегнуте паралеле са домаћом политичком сценом, мене занима да ли ће Пеп Прангија да у шпиц стави Агуера или Жезуса, да ли ће Покетино тајфун да се укључи у трку за неки трофеј, да ли ће Арсен Тадић коначно да се повуче, да ли ће Рој Хоџсон да Двери Лондонске спаси испадања, да ли је тачно да су земље мидлендске свуда где су Вестерн Албиони, као и да ли ће Јирген Доста је било Клоп да пређе цензус.

Link to comment

Nego, imao je Murinjo teske poraze kad su svi ocekivali da pobedi.

 

Na vrhuncu sa Celzijem, sa DrOgbom konobar ga je preslisao u polufinalu CL.

Meni to njegov najveci poraz, ne secam se kako je tada reagovao.

Winnie?

Link to comment

Meni je najveci njegov neuspeh (i to zato sto je dobrim delom sam kriv) poraz od PSG-a kad je Ibra dobio crveni. Imao je igraca vise i rezultat koji ga je vodio dalje i nije imao muda da kontrolise igru nego je uveo jos jednog stopera i Parizanima prepustio inicijativu za sta je zasluzeno kaznjen - ne samo da su izjednacili vec je i Kavani pogodio stativu iz stopostotne sanse.

Link to comment
1 hour ago, Random said:


 

 


Osim onomad kada je Van Nistelroj ponižen protiv Arsenala nakon prečke iz penala.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

 

To je bila sramota. Mislim, nasa sramota. I to jos na domacem terenu. 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...