Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

7 minutes ago, Sleepy Floyd said:

+1

Identicno KZS ponasanje, gde se ne propusta prilika da se izluci mix Kukanja kako je sve protiv njega/Kako je on najlepsi/najpametniji/najbolji koji se muci i pati nonstop dok svi drugi lazu/kradu/imaju srece/ i nikada ga niko ne bi pobedio na ferku, zacinjeno zameranjem svega onoga sto on sam radi na 7 nivoa visem dziberluku i smejanjem drugima za rezultate koji kada se njemu dese su vrhunac trenerskog uspeha.

 

Ma 1 na 1, isti tip iritantnih ljigavaca.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Koliko je zabavno čitati koprcanje murinoljubacatm. Vrh :laugh:
Kad izostane divljenje stručnom apektu, uvek se možemo diviti džiberluku seoskih đilkoša. Please, continue

Link to comment
38 minutes ago, Прслин said:

Мурињо Вучић? Брате мили, како мржња заслепи.

Руксине....

henry-handball-o.gif

Obrasci ponašanja su isti: uvek je neko drugi kriv, optužuje druge da rade ono što on sam radi (da ne kažem, ono što je on patentirao), pasivna agresija, nekontrolisani ego... you name it.. Mislim, iskreno reci, šta od toga što je navedeno u poslednjih nekoliko postova nije tačno? Radi se o istom tipu ljudi, svi smo ih sretali u životu, samo su imena drugačija: bilo da je to Žoze, fudbalski trener, Aleksandar, srpski radikal ili Ivan, sa kojim sam išao u školu.

 

 

Link to comment

Imam prijatelja koji Murinja uporedjuje i sa Vujosevicem. I onda isti ovi argumenti koje kopi navodi za Vucica. I jedno i drugo je velika uvreda za svjetskog mega giga cara kakav je José. 

Cus iskompleksiran. :lol:

Nije samouvjerenost kompleks. 

@Prsilin

Bravo! :Hail:

 

 

Link to comment

Kakva crna samouverenost. :laugh:  Svi su protiv njega, svlacionica ga izdaje (desilo se u dva kluba), doktorka ga izdaje pa pizdi na nju, sudije ga buse, UEFA ga gazi, FA ga jebe. Tako ne govori i ne ponasa se samouveren covek nego lajavac. On samo likuje posle pobede i kurci se kad je nadmocan, ali to nije samouverenost.

Edited by Meazza
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Obrasci ponašanja su isti: uvek je neko drugi kriv, optužuje druge da rade ono što on sam radi (da ne kažem, ono što je on patentirao), pasivna agresija, nekontrolisani ego... you name it.. Mislim, iskreno reci, šta od toga što je navedeno u poslednjih nekoliko postova nije tačno? Radi se o istom tipu ljudi, svi smo ih sretali u životu, samo su imena drugačija: bilo da je to Žoze, fudbalski trener, Aleksandar, srpski radikal ili Ivan, sa kojim sam išao u školu.

 

 

Је л’ и Александар српски радикал један од најуспешнијих председника и премијера у историји? Не ако њега питаш, већ реално. :D Је л’ био председник Португалије, Италије, Шпаније и Енглеске? Је л’ три земље увео у Европску унију? Је л’ ушао у масоне, розенкројцере и рептиле јер су му име узвикивали на састанцима тих организација да је сатана лично звао своје капетане и рекао да га доведу више? Је л’ средњошколац Иван јебао све најбоље рибе у обе смене бар током две године од четири које је провео у школи? Је л’ су средњошколца Ивана сви звали на журке? Је л’ увек имао најбољи шит? Је л’ победио на републичком из математике, српског, физике, историје и програмирања? Је л’ онда два пута победио на Математичкој олимпијади у Шангају? 

Нисам ја сретао Муриње у животу. Односно јесам, али на пар сати или, чешће, пар минута. 

Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

Vucic nema pokrice za takvo ponasanje, Murinjo ima. To je razlika izmedju Murinja/Vujosevica i Vucica.

Ne postoji pokriće za džiberluk.

3 minutes ago, Прслин said:

Је л’ и Александар српски радикал један од најуспешнијих председника и премијера у историји? Не ако њега питаш, већ реално. :D Је л’ био председник Португалије, Италије, Шпаније и Енглеске? Је л’ три земље увео у Европску унију? Је л’ ушао у масоне, розенкројцере и рептиле јер су му име узвикивали на састанцима тих организација да је сатана лично звао своје капетане и рекао да га доведу више? Је л’ средњошколац Иван јебао све најбоље рибе у обе смене бар током две године од четири које је провео у школи? Је л’ су средњошколца Ивана сви звали на журке? Је л’ увек имао најбољи шит? Је л’ победио на републичком из математике, српског, физике, историје и програмирања? Је л’ онда два пута победио на Математичкој олимпијади у Шангају? 

Нисам ја сретао Муриње у животу. Односно јесам, али на пар сати или, чешће, пар минута. 

E, o tome se radi, niko ne govori o rezultatima njegovog rada, već o njegovom karakteru i ponašanju i te dve stvari itekako mogu da se razdvoje. Pročitaj ponovo.

 

Link to comment

Ocekivao sam ovakve odgovore. Sad se vadite kako je ovaj uspesan a Vucic nije. Uopste o tome nije bila rasprava, vi ste na pocetku sporili da oni imaju isti obrazac ponasanja, ali ovim odgovorima ste to u stvari priznali. Dalje nema potrebe da raspravljamo.

Link to comment

 Ali ipak, smesno je ovo za Vucica "jel bio premijer cetiri zemlje". Meris uspeh politicara po onome cime on ne moze da se bavi (moze da se kandiduje samo u ovoj drzavi). S obzirom na to da je njegov jedini cilj apsolutna vlast u Srbiji i licno bogacenje, da, rekao bih da je prilicno jebeno uspesan.

Edited by Meazza
Link to comment

Murinjo je 1 klasičan Šabanoti (što se tiče ponašanje kao sportskog radnika). Molim da se to razdvoji od njegove trenerske karijere.
E sad, kapiram da pojednice oduševljava taj stav i ponašanje, ali tvrditi da je on neki šmeker, mangup ili slično je ono......kako da kažem, omašeni fudbal.
Poslednji incident posle derbija sa Sitijem lepo to dokazuje

Link to comment

Mou je propao nepovratno i zasluzeno. Vise je njemu trebao Utd, nego on Utd-u. Imao je priliku da se vrati medju klasu, ali karakter ga jebe.

Nista ... uvek ostaje neka Kina ili njihova ispostava u Evropi, eventualno PSG  ili cak penzija da se lagano druzi sa unucima i prica im kakav je bio car.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...