Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Eto, znači slažemo se svi da siti može mnooogo bolje od sezone u kojoj ima 15-1-0 i dobio je već šampiona i drugog na tabeli lagano u gostima.

A mene Vini sinoć zajebava kad sam to rekao :dry:

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

7 hours ago, bradilko said:

gvardioli su ovi pre njega ostavili dosta 

 

 

dosta.png

skoro ko kad je došao u barsu na gotovo...ali slažem da su pravi testovi u evropi sad kad smo već prerasli englesku. I kad kažem da će siti biti jači sledeće godine mislim pre svega u kontekstu borbe za lš, pošto ne mislim da je tim spreman još uvek ove godine.

 

Link to comment

Ok, ko su ti pepovi top igrači sa kojima je lako ovako dominirati? Ne mora čak ni da ih je nasledio. Evo tim od juče: ederson - voker- kompani - otamendi - delf - fernandinjo - d.silva - kdb - sterling - sane - jesus. Ko je u top 5, pa i u top 10 na svojoj poziciji? Kdb, možda silva...dalje?

 

200m je potrošeno na tri beka i golmana. Mbape je plaćen 180m. U istom prelaznom roku. Pogba 120 godinu dana ranije.

Link to comment

Meni isto izmiče taj argument sa potrošnjom na odbranu, bila je u najgorem stanju od svih linija tima pa se tu najviše i kupovalo. 

Iz nekog razloga to ljudima bode oči, a sa druge strane je OK da se istrese 75M za centarfora sa tehnikom na drugoligaškom nivou, valjda samo zato što je napadač. To su cene igrača danas, da 26-ogodišnji Dani Alves sad ide iz Sevilje probio bi 100M verovatno.

Link to comment

Не постоји Руксо ниједан тим на свет који има све играче у првих десет у свет на свакој од позиција. Играчи као што су КдБ, Силва,Фернандињо, Компани могу да буду у првих 11 у сваком тиму на свету. Ја сам лично разочаран да ниси Рахитичног поменуо као топ играча.:sleep: Значајно бољи избор је имао од било ког другог тима у Премијершипу.

Link to comment
23 minutes ago, Ruxin said:

 

dosta.png

skoro ko kad je došao u barsu na gotovo...ali slažem da su pravi testovi u evropi sad kad smo već prerasli englesku. I kad kažem da će siti biti jači sledeće godine mislim pre svega u kontekstu borbe za lš, pošto ne mislim da je tim spreman još uvek ove godine.

 

Jos jedno 700 miliona u januaru i na ljeto i bice Siti spreman za LŠ naredne sezone. :D

Link to comment

Kompani u svakom timu na svetu :lol: Sumnjam da će dočekati sledeću sezonu kod pepa.

Nije poenta da treba top na svakoj poziciju, poenta da kadar nije ništa osetno jači nego što imaju ostali. Pogba, zlatan, mata, matić, marsijal, de gea....kutinjo, salah, mane, firmino....to je sve valjda sirotinja

Edited by Ruxin
Link to comment

Pa arguably imaju i real i bajern i barsa (do skoro).

Ali nisam uopšte hteo da raspravljam o tome, nego da kažem da se precenjuje čime to tačno raspolaže pep.

Edited by Ruxin
Link to comment
4 minutes ago, Ruxin said:

Kompani u svakom timu na svetu :lol: Sumnjam da će dočekati sledeću sezonu kod pepa.

Nije poenta da treba top na svakoj poziciju, poenta da kadar nije ništa osetno jači nego što imaju ostali. Pogba, zlatan, mata, matić, marsijal, de gea....kutinjo, salah, mane, firmino....to je sve valjda sirotinja

Јесте значајно јачи. 

Link to comment
Не постоји Руксо ниједан тим на свет који има све играче у првих десет у свет на свакој од позиција. Играчи као што су КдБ, Силва,Фернандињо, Компани могу да буду у првих 11 у сваком тиму на свету. Ја сам лично разочаран да ниси Рахитичног поменуо као топ играча.sleep.png Значајно бољи избор је имао од било ког другог тима у Премијершипу.
Kompani možda prije nekoliko godina.

Sa ostalim se slažem, mada isto tako mislim da je nekima cijena znatno dignuta ove sezone, nisu bili toliko cjenjeni ranije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...