Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

16 minutes ago, dillinger said:

Btw ovo danas jeste njegov poraz lično. Siti nije bio briljantan i kad ih se pritisne čine kardinalne greške nazad. Ali nije imao herca da ih pritisne. Jeste u jednom mementu bilo blizu 2:2 ali je još lakše u 30.minutu moglo biti 0:3. Nije bilo tako zahvaljujući neverovatno dobrom danu Junajtedove odbrane

Ovo.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Pa dokle će više gospoda iz uprave junajteda da štede, što se ne otvore malo da specijalni konačno dovede igrače kakve želi

Link to comment
4 minutes ago, Meazza said:

 

Ne znam. Fali mu mnooogo dobar igrac, desetka tipa Snajdera. 

Znači profil tipa mata i miki, ali da nije redovni reprezentativac španije iz njihovog zlatnog doba ili najbolji igrač bundesa? :sleep:

Link to comment
6 minutes ago, Ruxin said:

Šta znam, pep ima isto para, bolji sistem, prijemčiviji je napadačkim talentima, početnu prednost...sumnjam da će gašenje požara parama ovaj put da reši problem.

I kad sam već tu da kažem da može i ovaj siti vazda da napreduje. Sumnjam da će da se ponovi 15-1-0 jer to zavisi od mnogo faktora, ali očekujem osetno jači siti sledeće godine.

 

edit - a evo ga i kolega prsllin, +1 i na njegovo da je lako pepu jer ima para

Jок, него му је тешко. 

 

Дебелом Сему да дају четврт милијарде за одбрану не би примио гол до 2043.

Link to comment
6 minutes ago, Ruxin said:

Znači profil tipa mata i miki, ali da nije redovni reprezentativac španije iz njihovog zlatnog doba ili najbolji igrač bundesa? :sleep:

Ni blizu isti kalibar, daj. 

Link to comment
1 minute ago, Прслин said:

Jок, него му је тешко. 

 

Дебелом Сему да дају четврт милијарде за одбрану не би примио гол до 2043.

Ajde, ajde, kupiće vam ameri grizmana za božić nemojte plakati :sleep:

beggin.gif

Link to comment
11 minutes ago, Meazza said:

 

Ne znam. Fali mu mnooogo dobar igrac, desetka tipa Snajdera. 

Па зар нема најбољег везисту на свету?:fantom:

Link to comment
1 minute ago, Meazza said:

Ni blizu isti kalibar, daj. 

Pa daj neki primer ko je taj junak među sadašnjim igračima, sad stvarno ne znam na šta tačno misliš. Ova dvojica su desetke i više nego sposobne da igraju dobar fudbal, samo ne baš trenutno kod murinja.

Link to comment

Ne razumem, neko poznaje boljeg, talentovanijeg i kompletnijeg igrača na sredini za godine koje dolaze, od Pogbe?

 

Možda u ovom momentu Eriksen, De Brujne ili Modrić bolje igraju ali su ili na vrhu svojih mogućnosti ili blizu istog. 

Edited by dillinger
Link to comment
5 minutes ago, Ruxin said:

Pa daj neki primer ko je taj junak među sadašnjim igračima, sad stvarno ne znam na šta tačno misliš. Ova dvojica su desetke i više nego sposobne da igraju dobar fudbal, samo ne baš trenutno kod murinja.

 

Ne znam, zaista. Tesko da ce naci to, u svakom slucaju. Tesko i da postoji neko ime koje bi dalo drasticnu promenu uz ovakav pristup. A Gvardiolin Siti moze biti jos i bolji sledece godine.

Link to comment

Uf, a tek one tamo sezone kako će City da kida, dobijaće utakmice sa prosečno osam golova razlike i uzeće tri Lige šampiona odjednom. 

Jer je opšte poznato da forma uspešnih klubova obično ide stabilno nagore iz godine u godinu, posebno posle osvojenih trofeja. 

Link to comment

Tako nekako je bilo u nemačkoj, a tamo je bilo teže uzeti titulu :fantom:

 

Zenit u trećoj sezoni realno, pa posle blagi pad i možda još po koja lš usput :sleep:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...