Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Dosli smo po bod, to je samo po sebi za diskusiju, ali ovo uopste nije bila stabilna, kompaktna, samopouzdana igra. Igraci su bili pospani, sporo reagovali, losa resenja...super smo prosli.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

I sad je opet Mou genijalac pokupio bod po koji je dosao a spasao ga De Gea? Valjda uvek taj mastermajnd ukalkulise i nekoliko vrhunskih odbrana najboljeg svetskog golmana.

Link to comment

I sad je opet Mou genijalac pokupio bod po koji je dosao a spasao ga De Gea? Valjda uvek taj mastermajnd ukalkulise i nekoliko vrhunskih odbrana najboljeg svetskog golmana.

 

I ne samo De Gea, već i Emre Can, Salah i još par igrača Liverpula. 

 

Ali evo, preplašio je i navijače Liverpula koji smatraju da je zaslužen bod u utakmici u kojoj su bili bolji za dva gola.

Link to comment

ja se jedino radujem krumpiricu u simonovoj mrezi. ovo smo trebali dobiti. nije da nam ide bas labav raspored utakmica

 

Ne bih ja previše učitavao u ovaj clean sheet, ostali timovi uglavom pokušaju da nekad i napadnu.

Čak je i dyche prilikom svoje nedavne posete imao tri šuta u gol više (a pride i gol više), bilo čoveka sramota da odigra ovako sa burnelyem :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

I ne samo De Gea, već i Emre Can, Salah i još par igrača Liverpula.

 

Ali evo, preplašio je i navijače Liverpula koji smatraju da je zaslužen bod u utakmici u kojoj su bili bolji za dva gola.

+1

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

I sad je opet Mou genijalac pokupio bod po koji je dosao a spasao ga De Gea? Valjda uvek taj mastermajnd ukalkulise i nekoliko vrhunskih odbrana najboljeg svetskog golmana.

 

Значи, да је паметан укалкулисао би да ће Де Геа да прими два-три комада?  :lolol:

Link to comment

"For sure you could not play this way at Liverpool but it's OK for Manchester United."

 

 

E moj klopo, nije ovo ok ni za jedan klub koji sebi dozvoljava da se nazove velikim :(

Link to comment

Gorim što sam sebe ubedio da nema šanse da bude ista tekma kao prošle godine, reko bilo je dovoljno ponižavajuće prvi put da niko normalan ne želi reprizu :dry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...