Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

Just now, Lancia said:

Btw, meni ta nova ubrzanja nikako nisu u skladu sa sve losijim vozacima.

A pa to je posebna priča...

 

Prave autzomobile od preko 2 tone, koji ubrazavaju kao Ferari pre par decenija... I onda se čudimo velikom broju nesreća... A ovamo, ograničenje 30-50 na sat, pa zakoga to prave to?

  • +1 3
Link to comment
Just now, radisa said:

Pa ne jbt, iskreno, prvi put kad sam dao gas na sport modu, malo sam se uplašio...  :huh:

 

 

Dobro to, prva reakcija je u pitanju, gledam ove turiste ovde, svi se pomamili pa rentiraju Cupru Formentor ili Cabrio Abartha, tacno ce da ubiju nekoga. Uzmi brate ono za sta si sposoban.

Link to comment
16 minutes ago, Lancia said:

Dobro to, prva reakcija je u pitanju, gledam ove turiste ovde, svi se pomamili pa rentiraju Cupru Formentor ili Cabrio Abartha, tacno ce da ubiju nekoga. Uzmi brate ono za sta si sposoban.

Pa to, nije za svakog sportski auto...

 

Mislim, nije ni za mene, zato retko teram u sport modu, ali problem je kad se klinci ili prematori diočepaju takvih stvari...

 

Mislim, ja sam poprilično strašljiv što se brzine tiče, i na karting, kad idemo sa firmom, gotovo uvek budem poslednji, prosto, pretežak, a strašljiv... :D

Edited by radisa
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Pa to, nije za svakog sportski auto...

 

Mislim, nije ni za mene, zato retko teram u sport modu, ali problem je kad se klinci ili prematori diočepaju takvih stvari...

 

Mislim, ja sam poprilično strašljiv što se brzine tiče, i na karting, kad idemo sa firmom, gotovo uvek budme poslednji, prosto, pretežak, a strašljiv... :D

Dve osnovne stvari za sigurnu voznju, da poznajes kako svoje tako i mogucnosti auta. Meni moj auto dosta puta zadaje probleme u vidu toga sto ima dosta budala koje bi da se trkaju,  Auto je spustio automehanicar, od kog sam kupio, a radio je to za svoju zensku, plus extra neko farbanje, na kraju ga zenska odjebala, za nju je to prebrzo, hoce neki dzip.

Link to comment

Jos sam daleko od shopinga autica al razgledam pa da vas pitam - sta preporucujete za do 20 000? Ova Skoda Scala koja je valjda zamena za Rapid mi deluje sasvim ok. 

 

A da, treba da odveze od tacke A do tacke B po Srbiji i okolini, da nije prevelik za gradsko parkiranje al da nije premali da ne moze 4 coveka i prtljag da se smesti. Plus automatik, sta cu kad nisam musko :cry:

 

Preferiram sedane ali sustinski sve moze.

Link to comment

Lepo ako je tako, ali sad sam prelistao sve prodavce i niko ne nudi automatski, a pogotovo ne po toj ceni

Mada, ja ne bih škodu ni da je osvojim na Bingu

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Moji su vozili fabiju 15 godina bez vecih problema. Kupili novu odrzavali kod nekog obicnog majstora.

 

Sestra ima superba. Oni ga kupili sa 100.000 par godina star i isto bez problema vec 4 god.

 

Meni je jedino Octavia ostala u ruznom secanju jer sam sedeo nazad i bio zavaljen.

 

Dobar je value Skodilak.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...