Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Malo smo razocarali u derbiju, mada i tako smo uspjeli da napravimo 2 odlicne sanse, pored postignutog gola. Previse promasujemo, bas. Cini mi se da smo osjetno jaci od Partizana, ali ni u jednom od direktnih okrsaja to nismo pokazali. Ajd recimo da je umor neki izgovor... 

Nebitno, u sustini, jer su oni ti koji su morali da daleko vise rizikuju i na kraju da pobjede, nama je rezultat vise nego solidan.

 

Sto se pojacanja tice, ne znam, meni je Ivanic bas onako bla. Nije los, sigurno, ali Kanga je dosta bolji i dosta direktnije utice na igru. BTW, smijesna mi je opet rasprava o tome da li nam je Kanga potreban. Za domace utakmice mozda nemamo valjanu statistuku, ali u EL je igrac sa ubjedljivo najvise kreiranih sansi u nasem timu i najvise je fauliran, takodje ubjedljivo. Sumnjam da je u SL drugacija statistika. Istina je da on ima neke ozbiljne mane, i da zna da frustrira, ali donosi dosta dobrog ekipi

Link to comment

Ako racunamo 6 EL i 2 derbija nasa gol razlika je 4:3

 

Odbrana je za nase uslove odlicna i kicma ove ekipe.

 

U Avgustu, 4 gola smo dali Krasnodaru, ono pre da ne racunam...

 

Da li je umor ili ipak kvalitet u pitanju ali realizacija nam je bila jako losa. U skoro svim tim utakmicama smo igracki stvarali sanse i bili bolji ili makar ravnopravni rival.  OK je Boaci za nas, ali ja se stvarno pitam ko ce zaista za njega platiti  7+ miliona.

 

 Mislim da bi njegova prodaja tim manje oslabila nego Kangina ili ne daj bobe Donaldova.

 

Sto se napada tice treba istaci da smo skoro sve te utakmice igrali bez Radonjica. Sa njim u timu imamo min 2-3 sanse i prodora vise po mecu tako da pored lose realizacije mozemo dati vise od jednog gola...

 

 

Edited by assignment
Link to comment



 
 Mislim da bi njegova prodaja tim manje oslabila nego Kangina ili ne daj bobe Donaldova.  


Sport klub se ne zaleće bombasticnim objavama, obično su tačni. Sinoć najavili da će Donald najverovatnije u Dinamo iz Moskve.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Pa kako bre Donald kada je vazio za zadnjeg od nasih cokoladnih za odlazak. I jos otvorio kafic u svom kraju kako je ovde pisano, lol.  Sa druge strane i nije cudo da igrac ovakve odbrane bude lakse prodat i trazen nego spic naseg napada...

Link to comment
Ako racunamo 6 EL i 2 derbija nasa gol razlika je 4:3
 
Odbrana je za nase uslove odlicna i kicma ove ekipe.
 
U Avgustu, 4 gola smo dali Krasnodaru, ono pre da ne racunam...
 
Da li je umor ili ipak kvalitet u pitanju ali realizacija nam je bila jako losa. U skoro svim tim utakmicama smo igracki stvarali sanse i bili bolji ili makar ravnopravni rival.  OK je Boaci za nas, ali ja se stvarno pitam ko ce zaista za njega platiti  7+ miliona.
 
 Mislim da bi njegova prodaja tim manje oslabila nego Kangina ili ne daj bobe Donaldova.
 
Sto se napada tice treba istaci da smo skoro sve te utakmice igrali bez Radonjica. Sa njim u timu imamo min 2-3 sanse i prodora vise po mecu tako da pored lose realizacije mozemo dati vise od jednog gola...
 
 
Ovo bi bilo bitno da su rezultati loši. Kako su najbolji u više od 2 decenije, ne vidim da je naročito bitno. Ako nema zainteresovanih za Boakyea tim bolje, mada se plašim da će svakako da ode
Link to comment
20 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:
2 hours ago, assignment said:
Ako racunamo 6 EL i 2 derbija nasa gol razlika je 4:3
 
Odbrana je za nase uslove odlicna i kicma ove ekipe.
 
U Avgustu, 4 gola smo dali Krasnodaru, ono pre da ne racunam...
 
Da li je umor ili ipak kvalitet u pitanju ali realizacija nam je bila jako losa. U skoro svim tim utakmicama smo igracki stvarali sanse i bili bolji ili makar ravnopravni rival.  OK je Boaci za nas, ali ja se stvarno pitam ko ce zaista za njega platiti  7+ miliona.
 
 Mislim da bi njegova prodaja tim manje oslabila nego Kangina ili ne daj bobe Donaldova.
 
Sto se napada tice treba istaci da smo skoro sve te utakmice igrali bez Radonjica. Sa njim u timu imamo min 2-3 sanse i prodora vise po mecu tako da pored lose realizacije mozemo dati vise od jednog gola...
 
 

Ovo bi bilo bitno da su rezultati loši. Kako su najbolji u više od 2 decenije, ne vidim da je naročito bitno. Ako nema zainteresovanih za Boakyea tim bolje, mada se plašim da će svakako da ode

 

Rezultat je odlican, igra takodje. Ovo je bitno u tom pogledu sto bi ovaj tim sa boljom realizacijom bio jos makar za klasu bolji :-)  Za JSL je Boaci first class, nema sta...

Link to comment

Pa dobro, da, a da je tu Icardi tek sto bi bilo dobro.

 

Nije Boakye igrac koji ce sutra da zamjeni Lewandowskog u Bayernu, ocigledno da ima odredjene mane [da ih nema, ne bi ni dolazio u Zvezdu], ali bi bilo malo smijesno reci da nije igrao dobro. Bez njega ne bi ni grupe prosli, niti izvukli nerjeseno u derbiju

Link to comment

Boaći je bukvalno poslednja stvar u ovom klubu koj sprečava tim da igra bolje. Naravno, zbog toga će njega biti i najteže zadržati, a ne trenera, Krstičića, sportskog direktora ili asortiman iz delije šopa.

 

Momak je potpuno zalutao ovde, ali stoji da neće biti dominantan u svakom sistemu. Vrlo je važno da dobro izabere sledeći klub. Iz izjava deluje da je dovoljno zreo i inteligentan da donese pametnu odluku. Ukoliko se naravno on tu išta pita.

Link to comment
48 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Pa dobro, da, a da je tu Icardi tek sto bi bilo dobro.

 

Nije Boakye igrac koji ce sutra da zamjeni Lewandowskog u Bayernu, ocigledno da ima odredjene mane [da ih nema, ne bi ni dolazio u Zvezdu], ali bi bilo malo smijesno reci da nije igrao dobro. Bez njega ne bi ni grupe prosli, niti izvukli nerjeseno u derbiju

Момак је скроз на месту. Има очајну реализацију у великим утакмицама што је ствар главе. А шта би без њега урадили је потпуно бесмислено да дискутујемо. 

Link to comment

On uspe da kompenzuje i promasene sanse ucestvovanjem u igri (jak je k'o konj, odlicno se gradi i odlaze lopte), i igra fenomenalan presing na defanzivce, gotivan je igrac skroz. Samo je jbg, mogao dati komotno 2 komada na Emirates-u, i po jedan u Borisovu, Krasnodaru i u zadnjem minutu protiv Kelna ovde, prodao bi ga Tezgic za 8 cifara sigurno da je utrpao to sve, a trebao je realno, sanse su bile iz kategorije stopostotnih™.  

 

Ja bih pikirao Anderleht i bio tata tamo, u Engleskoj/Francuskoj njegovi kvaliteti nece praviti razliku cenim. 

Edited by Plajvi
Link to comment
7 hours ago, assignment said:

Ako racunamo 6 EL i 2 derbija nasa gol razlika je 4:3

 

Odbrana je za nase uslove odlicna i kicma ove ekipe.

 

U Avgustu, 4 gola smo dali Krasnodaru, ono pre da ne racunam...

 

Da li je umor ili ipak kvalitet u pitanju ali realizacija nam je bila jako losa. U skoro svim tim utakmicama smo igracki stvarali sanse i bili bolji ili makar ravnopravni rival.  OK je Boaci za nas, ali ja se stvarno pitam ko ce zaista za njega platiti  7+ miliona.

 

 Mislim da bi njegova prodaja tim manje oslabila nego Kangina ili ne daj bobe Donaldova.

 

Sto se napada tice treba istaci da smo skoro sve te utakmice igrali bez Radonjica. Sa njim u timu imamo min 2-3 sanse i prodora vise po mecu tako da pored lose realizacije mozemo dati vise od jednog gola...

 

 

e jbg sad. nije igrao poslednje tri utakmice (od nabrojanih) posle povrede

Link to comment

retko sposoban covek

svake godine napravi plus 10-20 miliona

mene malo i plasi sta raditi sa tolikim novem za 5-6, 10 godina? 

mozda ne bi bilo lose da i mi napravimo stadion slican terzinom bivsem klubu :fantom: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...