Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

sa Letalecom je bio plan da ostane do kraja ugovora, pa da u junu na miru bira kao slobodan igrač. možda zauzvrat da oprosti neka dugovanja ili tako nešto

 

ne znam šta se sad promenilo, jel naišla iznenada  ponuda koju neće da propusti, ili ovi forsiraju da bi ipak uzeli neki dinar

Link to comment

Navodno mu prijete tribinama ako ne prihvati transfer ili obnovu ugovora. Što je meni izuzetno bezveze. Pogotovo što se zna odavno da će da ode u junu

Link to comment

pa onda je najrealnije da presedi polusezonu. pokazao se do sada kao tvrd pregovarač i da ne da na sebe

 

ne mora da brine za mesto u reprezentaciji, a svakako će imati ponuda na leto

Link to comment
4 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:

Navodno mu prijete tribinama ako ne prihvati transfer ili obnovu ugovora. Što je meni izuzetno bezveze. Pogotovo što se zna odavno da će da ode u junu

Ко му прети? Извор?

Link to comment
Ко му прети? Извор?
Mislim da na mozzartu pročitah. Mislim, kao što rekoh, navodno mu prijete, ko zna jel istina. Nadam se da ne, u svakom slučaju.

A ako vec ide, nadam se da dovodimo nekog pristojnog, mada će nama trebati 2 štopera jer se Babić na ljeto vraća u Sociedad
Link to comment

ja zaboravio da je on na pozajmici

dakle savic i frimpong. frimpong je dobro odigrao onu jednu evropsku, u prvenstvu/kupu i ono malo sto je igrao ja ili nisam gledao ili ga nisam posebno zapazio

pretpostavljam da ce ga ostaviti

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...