Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

18 hours ago, Milosh76 said:

 

 

Iz kluba sa Marakane napominju i da sve vlasnike sezonskih karata čeka posebna pogodnost, ali o njoj će biti reči u sredu.

 

Mene boldirano zanima :D Ako nam opet da za Dz karte...  :Hail: 

 

 

 

Izd'o Terza:dry:

 

Север: 750 рсд;
Исток: 1500 рсд;
Запад: 2000 рсд;

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Црвена звезда од среде и дефинитивно има странца мање на списку, договорен је споразумни раскид уговора са Рикардињом. Био је то логичан корак после неуспелог покушаја Бразилца да се уклопи у нову средину.

Link to comment

jbg

steta sto nije nista pokazao, bili bi raznovrsniji sa njim

a zanimljivo da je najskuplje pojacanje pokazalo ubedljivo najmanje (ako ne racunamo onog mladog zadnjeg veznog iz rada, sto nije odigrao ni minuta)

naravno, nije ni moguce ocekivati da se svi uklope i odigraju dobro, generalno odlican prelazni rok, odavno valjda nismo bolje prosli

Link to comment

e jbg sad

neka oni i ubuduce ovako procenjuju sto trenutne sto bivse jsl igrace i ja prezadovoljan

 

priznaj da si bio previse kritican i daj onu tvoju tabelu da pored svih imena upisemo "pojacanje" :fantom:

koliko su ono uopste doveli igraca letos 10+?

 

i kad smo kod pojacanja, moje vecito pitanje, koje ponavljam na mesec , dva :D : sta je sa onim brazilcima sto su valjda u omladincima/na pozajmici? igraju li? valja li to cemu?

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

 

i kad smo kod pojacanja, moje vecito pitanje, koje ponavljam na mesec , dva :D : sta je sa onim brazilcima sto su valjda u omladincima/na pozajmici? igraju li? valja li to cemu?

 

uče da prave sneška

 

 

Link to comment

:D

podsecaju me na nigercije iz un, kad su dosli u krajinu i prvi put videli/osetili sneg. slicne su vestine :D 

 

neka dece, samo nek se aklimatizuju

zna li se ko je ovaj decak desno? (nase desno) 

Link to comment

neki zema valjda

 

nisu u omladincima, stariji su. bek Viveiros je na pozajmici u Bežanij, a štoper Ze Marcos je sa prvim timom

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...