Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovaj ako stvarno postoji, je zamena za Salami Fuada, a ne za Boačjea

 

isti menadzer koji je doveo i bachjea. verovatno mu se sada zahvaljuju ovim potpisom, i vracaju uslugu.

Link to comment

isti menadzer koji je doveo i bachjea. verovatno mu se sada zahvaljuju ovim potpisom, i vracaju uslugu.

 

Znaci klinca nismo gledali nijednom, nemamo pojma o njemu, nismo culi za njega do danas ali vec je proglasen za neznalicu i menadzersku uslugu. So PPP.

Link to comment

Znaci klinca nismo gledali nijednom, nemamo pojma o njemu, nismo culi za njega do danas ali vec je proglasen za neznalicu i menadzersku uslugu. So PPP.

 

rekoh verovatno  -_-

 

mada ima logike opet saradjivati sa mendzerom koji ti je doveo takav user kao sto je bachje, moglo bi i tako da se gleda, da nije ppp u pitanju.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ako ode Boaci, a mi ne prodjemo Krasnodar ne vidim potrebu za pojacanjem. Pesic je placen boga oca, ima odlican skor za sada i dovoljano je dobar da iznese domacu ligu. Moze eventualno da mu se dovede neka zamena, mada bi ja vise voleo da prikljuce nekog omladinca, a jok da dovlace razne Sikimice. Stojiljkovic je preskup da bi sedeo na klupi.

Link to comment

Ako ode Boaci, a mi ne prodjemo Krasnodar ne vidim potrebu za pojacanjem. Pesic je placen boga oca, ima odlican skor za sada i dovoljano je dobar da iznese domacu ligu. Moze eventualno da mu se dovede neka zamena, mada bi ja vise voleo da prikljuce nekog omladinca, a jok da dovlace razne Sikimice. Stojiljkovic je preskup da bi sedeo na klupi.

 

Prikljucice Joveljica ali to nije bitno, greska je razmisljati na taj nacin da je sezona posle Krasnodara gotova i da treba s pojacanjima da se ceka do sledeceg leta. Ako ne mislimo da nam razni ludogoreci budu nemoguca misija ubuduce, mi moramo do zime da formiramo tim za sledecu sezonu od igraca koji nece razmisljati da odu jer imaju jos par godina ugovora, pa onda s tim timom ili eventualno jednom ili dve zamene pokusati dobrom organizacijom igre i uigranoscu da nadoknadimo manjak indidivudalnog kvaliteta, kojeg cemo uvek imati u odnosu na vecinu timova sa kojima cemo se sretati u Evropi dok imamo ovakav koeficijent. Sve ostalo je improvizacija a kako se improvizacije u Evropi zavrsavaju gledamo vec deset godina.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...