Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Vrlo bih se iznenadio da se sever iole razume u fudbal (sumnjam da ih previše i zanima), ali ne kontam kako mislite da dokažete da je bilo jedno bilo drugo slučaj

 

Pa po tome što kažeš da ih ne zanima. Ne prate utakmicu, sve podređuju svom prerformansu, naprave bakljadu koja prekine Zvezdinu ofanzivu itd

 

Što se tiče sluha, ostrvljani su klasa za sebe

https://www.youtube.com/watch?v=FEVYkSZV1bc&feature=youtu.be&t=44

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa po tome što kažeš da ih ne zanima. Ne prate utakmicu, sve podređuju svom prerformansu, naprave bakljadu koja prekine Zvezdinu ofanzivu itd

 

Što se tiče sluha, ostrvljani su klasa za sebe

Dobro takav je poso, možda privatno svi drže fifa pro licence i debatuju o usponu wingbackova u modernom fudbalu, štajaznam -_- Edited by Ruxin
Link to comment

@jozef

 

ma dobro, stvar ukusa. meni konkretno englezi zvuce kao magarci koji horski njacu... i to po nekad uhvatis u prenosu, na ovim utakmicama koje sam gledao uzivo, bukvalno nikakvog navijanja nije ni bilo, samo neke sporadicne psovke i parole na nivou fudbalkog turnira u osnovnoj skoli.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Daj bre vasiću ne zezaj. Delije sever je postao sui iuris organizacija koja koristi prisustvo zvezdinim utakmicama za sopstveni pr. Oni su prerasli navijanje jer smatraju da imaju važnije ciljeve od tih detinjarija kao i da su oni važniji od cz.

Ја опет кажем да њихову политичку оријентацију и акције човек треба да одвоји од познавања фудбала. Цела та прича око Севера као сврхе самог себи, почела је оног тренутка кад је Звезда као клуб играчки пропала, па су они нашли себи сврху у перформансима. Овде не улазим у то колико су контролисани од Службе и због чега, зашто се теловима толерише бизнис што 'легалан', што нелегалан. Иначе нису они ништа ново за ово географско подручије. Традиција случних организација остоји на овом простору преко 1500 година...

Link to comment

taj fazon, od konstantinopoljskih zelenih i plavih. problem je sto su ljudi uglavnom na polju istorije dobacili do drugog svetskog rata i to povrsno; pa im je sve novo i sokantno...  

Edited by Bright Billy
Link to comment

Nisam primetio da se nešto mnogo šokiramo, ali jesam da nam i dalje dugujete na osnovu čega tačno ste stekli utisak o poznavanju fudbala pošto je to valjda tema

Edited by Ruxin
Link to comment

Dajte ljudi o fudbalu i o Zvezdi! Manite se navijačkih analiza i Dimitrijevog, koji u stilu Broja 1 samo vrti istu ploču kako je “sve bilo bolje u vreme kad sam bio mladac”.

Link to comment

Nisam primetio da se nešto mnogo šokiramo, ali jesam da nam i dalje dugujete na osnovu čega tačno ste stekli utisak o poznavanju fudbala pošto je to valjda tema

 

Po tome sto su Bozovicu prosle sezone dvaput direktno dali podrsku, sto im je inace nezabelezena praksa?

Link to comment

Nisam primetio da se nešto mnogo šokiramo, ali jesam da nam i dalje dugujete na osnovu čega tačno ste stekli utisak o poznavanju fudbala pošto je to valjda tema

 

ja konkretno nemam pojma kako bih izracunao prosecan nivo poznavanja fudbala u grupi od nekoliko hiljada ljudi. nit sam o tome pricao...

Link to comment

Dajte ljudi o fudbalu i o Zvezdi! Manite se navijačkih analiza i Dimitrijevog, koji u stilu Broja 1 samo vrti istu ploču kako je “sve bilo bolje u vreme kad sam bio mladac”.

+1

 

Kazu prodato preko 5000 karata online, uskoro ce biti rasprodat stadion. Katai blizu prelaska u Valensiju, 20% transfera je nase.

Link to comment

Dajte ljudi o fudbalu i o Zvezdi! Manite se navijačkih analiza i Dimitrijevog, koji u stilu Broja 1 samo vrti istu ploču kako je “sve bilo bolje u vreme kad sam bio mladac”.

'Ajmo onda o dekolteu g-djice Mine.  

Link to comment

ja konkretno nemam pojma kako bih izracunao prosecan nivo poznavanja fudbala u grupi od nekoliko hiljada ljudi. nit sam o tome pricao...

Praštaj, pretpostavio sam da podržavaš vasićeve stavove a ne da si uleteo čisto da daš svoj sud o našem poznavanju istorije.

 

Onda ostaje pitanje za poručnika

Link to comment

+1

 

Kazu prodato preko 5000 karata online, uskoro ce biti rasprodat stadion. Katai blizu prelaska u Valensiju, 20% transfera je nase.

Koliko ce PP-ovaca osim Adasevica da bude na stadionu?

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...