Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

ljakse uzeo sezonsku? :D

ja konkretno nemam pojma kako bih izracunao prosecan nivo poznavanja fudbala u grupi od nekoliko hiljada ljudi. nit sam o tome pricao...

pa umeju da budu prilicno "jednoobrazni"

npr, sigurno znamo da daleko vise cene rad 1 zvezdinog vojnika jankovica nego prosineckog

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko ce PP-ovaca osim Adasevica da bude na stadionu?

Na zalost bez mene :( ja sam u ovo doba godine na odmoru sa porodicom pa cu da arlaucem u televizor a ne na stadionu :) mada u svoju odbranu moram da ustvrdim da sam vrlo muzikalan :)

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Koliko ce PP-ovaca osim Adasevica da bude na stadionu?

Капирам да си у Београду, могао би да окупиш екипицу™.

Link to comment

Na zalost bez mene :( ja sam u ovo doba godine na odmoru sa porodicom pa cu da arlaucem u televizor a ne na stadionu :) mada u svoju odbranu moram da ustvrdim da sam vrlo muzikalan :)

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

+1 Samo ja cu da arlaucem u stream neki. Edited by LeBron
Link to comment

Капирам да си у Београду, могао би да окупиш екипицу™.

Thanks, but no thanks.  Prestao sam da idem na Zvezdine utakmice i kada sam u Beogradu.  Nisam isao ni na Sparta-Zvezda iako sma bio u Pragu u to vreme i stanica tramvaja/metroa koji me za cas dovede do Letne je 50 m od mog stana.  A sto se tice "ekipice", moja vec vise godina "ore nebeske njive".  TV je sasvim ok, a ako mi je do ekipice, pratim PPP.

Link to comment

Thanks, but no thanks.  Prestao sam da idem na Zvezdine utakmice i kada sam u Beogradu.  Nisam isao ni na Sparta-Zvezda iako sma bio u Pragu u to vreme i stanica tramvaja/metroa koji me za cas dovede do Letne je 50 m od mog stana.  A sto se tice "ekipice", moja vec vise godina "ore nebeske njive".  TV je sasvim ok, a ako mi je do ekipice, pratim PPP.

Онда што прозиваш људе да ли иду или не на стадион?

Link to comment

Онда што прозиваш људе да ли иду или не на стадион?

Mislio si da kazes zasto zameram (a ne prozivam) ljudima sto ne idu na stadion.  Cista znatizelja, zbog cega ppp ljudi koji su u Beogradu slabo odlaze na stadion kada Zvezda konacno igra bolje i postize bolje rezultate. 

Link to comment

Mislio si da kazes zasto zameram (a ne prozivam) ljudima sto ne idu na stadion.  Cista znatizelja, zbog cega ppp ljudi koji su u Beogradu slabo odlaze na stadion kada Zvezda konacno igra bolje i postize bolje rezultate. 

Место да покажеш примером. Није да ти је далеко, а и питање је колико ће да траје оваква Звездина ренесанса™.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...