Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Btw ovaj ibrahim je tu vec 2-3 meseca, ali je tek sad zavrsena papirologija i postao je nas igrac. Talentovan je klinac, a ocito je ideja da kao dinamo dovlacimo te klince u omladinsku pa ih uvodimonu prvi tim. Viveiros, ze markos pa sad ovaj.

 

Ako udjemo u le, boaci sigurno ostaje. Ja mislimnda ce kanga prvi da hvata maglu ako dodje neka fina ponuda. On je svakako najcudniji lik u klubu. Od plesa posle sparte do kuntanja u hodniku posle krasnodara.

 

I ja cuo da bi krsticic trebalo da bude licenciran vec za derbi...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

RSB najavio sledeci sastav za cetvrtak

 

Састав за Краснодар изгледаће овако:

 

Борјан, Стојковић, Савић, Фримпонг :isuse: , Анђелковић, Доналд, Гобељић, Канга, Радоњић, Срнић, Боаћи

 

Iskreno se nadam da je ovo pogresna informacija...

Link to comment

Rodic je rovit i koliko sam razumeo iz stampe, ne trenira puom snagom.  Mozda nije trebalo da forsiraju njegov oporavak za utakmicu u Krasnodaru, vec da puste da prelom zaceli.

 

Bojim se da se ne ponovi Zvezda-Ferencvaros; Rusi povedu, onda Zvezda preokrene rezultat.  I kada smo se vec ponadali da Zvezda ide dalje na tehnikalije, Rusi izjednace 5-6 minuta pre kraja.

Link to comment

^to sam bas hteo pitati

nikako ne bih andjelkovica da gledam protiv rusa

covek je pokretna mina

 

babic ispao zbog forme ili je neka povreda u pitanju?

Edited by pbg12345
Link to comment

Ovde publika moze da odigra kljucnu ulogu.  Neka zaborave, UEFA, kosovske mape, patriotizam.  Sve neka bude u znaku Zvezde (umesto Draze, Rajko Mitic, umesto nekog palog delije, Seki i Dzaja, umesto ruskih carskih insignija, crveno-beli barjaci), i navijanja koje prati dinamiku igre i bodri tim, a ne slavjano-serbsko pojanje i kukumavcenje.

Edited by Dimitrije
Link to comment

hoce, hoce, sve ce tako biti :D

 

moze publika dati pre svega "krila" nasima, ali to i ako se desi, desice se pre svega sa ostalih tribina

ako se bude cekalo na organizovane navijace, odnosno sever, 100% ce se drzati iskljucivo srca srbije, palih heroja severa i slicno

Link to comment

RSB najavio sledeci sastav za cetvrtak

 

Састав за Краснодар изгледаће овако:

 

Борјан, Стојковић, Савић, Фримпонг :isuse: , Анђелковић, Доналд, Гобељић, Канга, Радоњић, Срнић, Боаћи

 

Iskreno se nadam da je ovo pogresna informacija...

 

Neigranje Rodića je katastrofa, grbavi tu nema šta da traži. Frimpong ima smisla u varijanti da planiramo da igramo ofanzivno, što je očigledna ideja, Babić je jezivo spor. Sa druge strane Pingpong je pokretna mina. Gobelja mora, nema ko drugi.

Biće nemoguće teško, biće 2:0. :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...