Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Grešiš, d-fence nije vrh emocije u nba, to je samo momenat koji pokazuje da publika prati  i razume igru, za razliku od navijačkih grupa u Evropi

:lolol:

 

vrhunsko razumevanje je potrebno da vičeš "ooodbraaanaaa" kad se tvoj tim brani

razlika je kulturološka u shvatanju navijanja tj. podrške. u evropi je to dranje tj. pevanje/skandiranje u usa da si deo merčendajzinga tima čiji si simpatizer

Link to comment

Potrebno je, jer se ne viče svaki put, nego onda kad je bitno. Naravno da prosečnom balvanu to sve izgleda isto

 

U svakom slučaju vrhunski nivo razumevanja, u odnosu na srpske najvernije koji ne prekidaju dranje ni kad njihov tim izvodi sl bacanja

 

Jesi pogledao jednu NBA utakmicu u životu? 

 

Jesam li ti već ranije rekao da izađeš napolje da vidiš da li sam tamo?

Edited by levi
Link to comment

Navijanje je postalo problem onog casa kada su 2006 ili tako nesto navijaci poceli da pevaju kosovu, urosu misicu, kurti i murti koji su njima vazni, a kasnije to unapredili raznim cetnickim vojvodama i istorijskim licnostima koje oni smatraju vaznima.

 

Do tada je navijanje bilo navijanje sa primesom huligana koji vole i da se pobiju tu i tamo ili prave sranja na gostovanjima.

 

Onog casa kad je tribina pocela da fura svoju politiku, navijanje je postalo problematicno iz ugla obicnih navijaca tzv simpatizera.

 

A navijanje kod nas mimo toga se ne razlikuje previse u ostalim zemljama evrope, samo se u nekima malo bolje kontrolise i kanalise...

 

Bas bih voleo da objasnis jednom navijacu liverpula (moze i dimitrije da pomogne) da su divljaci sto se deru i kao antisluhisti pevaju izmedju ostalog you never walk alone umesto da prepoznaju trenutak i vicu defence kao veliki fudbalski znalci.

 

Mislim da prelako prelazite preko cinjenice da mnogo vise ina sluha na tribinama nego strucnog znanja ;)

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Englezi nisu antisluhisti, svi ostrvljani odlično pevaju, to im se mora priznati. Ne deru se bez veze kao Srbi

 

 

ontopic,

pedantni statističari kažu da je Srnićev gol 500-ti Zvezdin u Evropi

 

A stiže i pojačanje na poziciji trećeg golmana

Edited by levi
Link to comment

Adasevicu, ja nista nisam pricao o navijacima Liverpula.  Njih kada cujem, umeju da pevaju.  Kada cujem sever kada se dernja, tu nema ni pesme, ni melodije.  To je arlaukanje u totalnoj disonanci ili neko tugaljivo kukumavcenje vezano za neku nepravdu nanetu srpskom narodu.  Na sta lici "kultna pesma" severa cijia je centralna poruka "Jedite govna, mi smo sampioni!".  Nesto u stilu "Neeekaaa crrrrknu svi nasi dusmaaaani".  Grozno, palanacki, prostacki: prva asociajcija na klub za koji se navija je ishrana govnima. odvratno.

Link to comment

Adasevicu, ja nista nisam pricao o navijacima Liverpula. Njih kada cujem, umeju da pevaju. Kada cujem sever kada se dernja, tu nema ni pesme, ni melodije. To je arlaukanje u totalnoj disonanci ili neko tugaljivo kukumavcenje vezano za neku nepravdu nanetu srpskom narodu. Na sta lici "kultna pesma" severa cijia je centralna poruka "Jedite govna, mi smo sampioni!". Nesto u stilu "Neeekaaa crrrrknu svi nasi dusmaaaani". Grozno, palanacki, prostacki: prva asociajcija na klub za koji se navija je ishrana govnima. odvratno.

Udaviste, keve mi Nevenke
Link to comment

Navijanje je postalo problem onog casa kada su 2006 ili tako nesto navijaci poceli da pevaju kosovu, urosu misicu, kurti i murti koji su njima vazni, a kasnije to unapredili raznim cetnickim vojvodama i istorijskim licnostima koje oni smatraju vaznima.

 

Do tada je navijanje bilo navijanje sa primesom huligana koji vole i da se pobiju tu i tamo ili prave sranja na gostovanjima.

 

Onog casa kad je tribina pocela da fura svoju politiku, navijanje je postalo problematicno iz ugla obicnih navijaca tzv simpatizera.

 

A navijanje kod nas mimo toga se ne razlikuje previse u ostalim zemljama evrope, samo se u nekima malo bolje kontrolise i kanalise...

 

Bas bih voleo da objasnis jednom navijacu liverpula (moze i dimitrije da pomogne) da su divljaci sto se deru i kao antisluhisti pevaju izmedju ostalog you never walk alone umesto da prepoznaju trenutak i vicu defence kao veliki fudbalski znalci.

 

Mislim da prelako prelazite preko cinjenice da mnogo vise ina sluha na tribinama nego strucnog znanja ;)

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Kada bese Arkan postao vodja Zvezdinih navijaca? Kada je donosio polomljenu tablu sa puta za Knin kao ratni trofej na utakmice KES?  Kada je regrutovao navijace u paravojne jedinice za gradjanske ratove?  Kada su Zvezdini navijaci navijali protiv fudbalske reprezentacije svoje zemlje jer su uobrazili da je Zvezda simbol srpstva i olicenje pravoslavlja?  Jedno 15 godina pre 2006. ili jos ranije? 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...