Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dan posle mi je utisak da smo igrali premekano...doduše to i nije neko čudo bez Jovičića, ali svejedno jedan pošten faul nismo napravili. Dobili dva žuta kartona oba zbog prigovora...Mora to mnogo prljavije u revanšu,samo ne znam ko bi to mogao da odigra.

Takođe, ovi Rusi su odličan tim, al imaju neke prilično neobjašnjive žute minute koje umeju i da potraju. Odbrana im je prilično porozna, što smo već delimično iskoristili. Ne čini mi se da su dobri i u prekidima. Ima tu prostora da im se utrpa neki zgoditak.

Glavna dilema je ko će menjai LT, koji se prilično jadno pokazao na staroj poziciji. Kesa ili Uroš nejaki, oba su prilično slabašan izbor, al ne vidim da imamo neku drugu opciju. Babić mi takođe ne uliva baš neko poverenje, prespor je. Opet bih počeo sa malim Radonjom, imam utisak da će Rujama izmasirati guzice na Mari. Mada i Milić je bio skorz solidan za ono vreme što je igrao.

Link to comment

Ristic je juce bio odlican. Nikako nije samo leva noga bila opasna vec kompletno njegovo izdanje je bilo odlicno. Npr. Da je uz donalda on igrao u vezi bili bismo znacajno bolji. Istina je da je kod nas retko igrao ovako dobro ali je istina i da nije dobio priliku. Sta da se radi, on vise nije tu. Ni prvi ni poslednji igrac koga nismo dobro iskoristili...

 

Sto se navijaca tice siguran sam da ce biti i kosovskog ciklusa i brace rusa (iako krasnodar bas i nije bratska ekipa) i uefa mafija. Ali bice mrcat stadion, tako da sever nece biti potpuno dominantan i tu ocekujem da ce ostatak tribine da pogura navijanje na pravu stranu.

 

Sto kaze dimitrije, samo zvezda da bude tema i bice super. Da su pametni pa da krene ko na basketu zvezda le cevena zvezda le, treslo bi se celo topcidersko brdo. Koliko god da su iskusni rusi, ne bi im bilo sve jedno...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Nije Rile bio opasan samo šutevima levom nogom,

veći je problem bio što nam je poništavao defanzivni blok™ na sredini, i vukao većinu njihovih napada

 

kad smo kod toga -_-

Kakvog nam je to igrača prodala Zvezda?!

http://www.sportskacentrala.com/2017/08/16/bivsi-igrac-spartaka-ostro-po-petkovicu-kakvog-nam-je-igraca-prodala-zvezda/

Opet ruska arogancija.  Petkovic nije prodat.  Bio je slobodan igrac i doveden je bez obestecenja.  Spartakovci su procenili da im je pojacanje. 

Link to comment

Ristic je juce bio odlican. Nikako nije samo leva noga bila opasna vec kompletno njegovo izdanje je bilo odlicno. Npr. Da je uz donalda on igrao u vezi bili bismo znacajno bolji. Istina je da je kod nas retko igrao ovako dobro ali je istina i da nije dobio priliku. Sta da se radi, on vise nije tu. Ni prvi ni poslednji igrac koga nismo dobro iskoristili...

 

Sto se navijaca tice siguran sam da ce biti i kosovskog ciklusa i brace rusa (iako krasnodar bas i nije bratska ekipa) i uefa mafija. Ali bice mrcat stadion, tako da sever nece biti potpuno dominantan i tu ocekujem da ce ostatak tribine da pogura navijanje na pravu stranu.

 

Sto kaze dimitrije, samo zvezda da bude tema i bice super. Da su pametni pa da krene ko na basketu zvezda le cevena zvezda le, treslo bi se celo topcidersko brdo. Koliko god da su iskusni rusi, ne bi im bilo sve jedno...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

U dobra stara vremena kada se nije pevalo "Jedite govna mi smo sampioni" i slicne bedastoce, kada je sever zagrmeo "Zvezda, Zvezda!" a ceo stadion prihvatao to navijanje, grmelo je do Zvezdare.  Cuo se huk kada Zvezda krene u napad, kada promasi dobru sansu, ili kada zabije gol.  Publika je bila u istom ritmu sa timom i nosila ga kao 12. igrac.  To nam treba sada, a ne kosovske zalopojke i bratimljenje sa Rusima (kava su to braca kad cim im to pomenes oni ti arogantno uzvrate sa: "Vi maljenki, mi agromni.")

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...