Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da li se iko od starijih seca na koju je foru Miloljub faking Ostojic bio trener pre Muslina?

Nakon sto ste smenili Kosana je on doso za trenera. Posle bilo nato bombardovanje pa valjda onih 4-2 u kupu i pustio ga Dzaja do Montpelliera

Link to comment

Ta prvenstva kad je Zvezdu vodio Robi ne bi osvojila ni Barselona sa sve Mesijem i Neimarom. To je bila privatna Partizanova liga.

 

 

 

 Robi je bio u senci Toleta.

 

 

 

Zavera, ovaplotio se Mirko Marjanovic u Toletu, a ovaj u Kokezi....

 

Sezona 2010/11, Zvezda je stigla Partizan u nastavku prvenstva nakon naseg poraza kod kuce od Vojvodine, i u 24. kolu imala sansu da pobedom ode na +3. Utakmica na Veliku subotu, Sever bojkotuje Derbi... Posle poraza izjava Prosineckog:

 

 

Sezona 2011/12, izgubili ste derbi na Marakani 0.2 (nakon promasenog poklon-penala), otisli smo na +10 cini mi se posle prvog dela, prvenstvo je vec bilo reseno u novembru.

 

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Doveo ih do finala i stvorio Zidana. Ovo poslednje bas i nije za ponos ali piše se.

Miloljub valjda ima titulu sa Obilicem. Prava je misterija zasto nije uspeo da implemntira taj zlocinacki ratnicki fudbal u Zvezdi

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Edited by levi
Link to comment

Doveo ih do finala i stvorio Zidana. Ovo poslednje bas i nije za ponos ali piše se.

 

Miloljub valjda ima titulu sa Obilicem. Prava je misterija zasto nije uspeo da implemntira taj zlocinacki ratnicki fudbal u Zvezdi

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Da, uzeo arkanovu titulu i proglase ga za trenera, smesno. Jbt sta je sve proslo kroz zvezdu, dobro da je dug samo 60 miliona

Link to comment

Muslin o Zvezdi i Dzaji, pomalo i Prosineckom pre nekoliko godina:

 

"Zvezdin najveći problem su predsednici, koji vode klub, a ne ulažu ni dinar u njega. Zvezda ne treba da se plaši privatizacije. Prodaja kluba nekom moćniku je jedino rešenje. Dok čovek ne uloži svoj novac u klub, nema dugoročnog uspeha. Zenit i Šahtjor su, recimo, do pre par godina bili nepoznati u Evropi, ali kada su ih preuzeli bogataši, njihov put do evropskog vrha je bio munjevit. Takav je primer i sa mojim Krasnodarom, za koji će se tek čuti", kaže Muslin i uverava da niko ko je spreman da uloži svoj novac u klub ne može da bude zlonameran, jer je onda zlonameran sam prema sebi.

...........

Da li Muslin, posle dva ne baš prijateljska rastanka sa Crvenom zvezdom i tadašnjim predsednikom Draganom Džajićem, može uopšte da vidi sebe na crveno-beloj klupi do kraja trenerske karijere? Nebitno kada…

"Nikad se ne zna. U skorijoj budućnosti verovatno ne, jer imam dugoročne planove u Krasnodaru. Međutim, nekog tamo dana, što da ne, pogotovo ako Zvezda uspe da dobije vlasnika ili klub preuzme da vodi neko akcionarsko društvo", kaže Muslin, koji je osvojio dve "duple krune", ali bez rezultata u Evropi.

Najbliže je bio u sezoni 2000/2001, kada je u poslednjoj rundi kvalifikacija za Ligu šampiona ispao od Dinama iz Kijeva. Falio je jedan gol i on to ni danas ne može da prežali.

Na kraju te sezone, Muslin je napustio Crvenu zvezdu, a uprkos trzavicama sa Džajićem, vratio se leta 2003, posle ne baš uspešne ere Zorana Filipovića, koji je u jednom trenutku zaostajao 19 bodova za Partizanom.

 

DŽAJO, JA SLOBODNO ŠETAM

 

Čim se vratio u klub Muslin je uzeo titulu, ali izgubio finale Kupa od Smedereva, posle čega je želeo da avanzuje u neku vrstu tim menadžera, nalik engleskim uslovima, a ne samo da ostane trener. Želeo je kontrolu nad transferima igrača, da bi se - kako kaže - planski dovodilo i prodavalo.

To je dovelo do konflikta sa Džajićem i raskida saradnje, posle čega je Džajić navodno rekao da je "Muslin najgora osoba koju je upoznao u životu". Sedam godina kasnije, taj sukob i dalje je aktuelan, a to se može zaključiti i po prilično oštrim izjavama Muslina na račun sudskog procesa koji se vodi protiv treće "Zvezdine zvezde".

"Nije me iznenadio način na koji su ga hapsili, pa i druge slikaju kada ih hapse, to je tako kada se zgreši. Možda je on nepravedno optužen, ali tu je sud, pa neka dokaže da je nevin", bez ustezanja govorio je Muslin.

"Nažalost, bio sam u pravu kada sam se sukobio sa Džajićem. O malverzacijama za koje ga osuđuju ne mogu da pričam, jer nemam dokaze, ali klupski rezultati poslednjih godina govore da se s razlogom nisam slagao sa politikom predsednika Crvene zvezde iz vremena dok sam bio trener".

"Mene nisu hapsili, slobodno šetam", nastavio je.

On tvrdi da nije "sedeo sa glavnima" kada su se prodavali igrači i da stoga nema uvid u eventualne malverzacije, ali ne krije da je bio za prodaju Ivana Dudića u Benfiku. Dudić trenutno tereti Džajića da ga je oštetio za novac…

"Iako se 2000. godine nisam baš pitao mnogo, istina je da sam odobrio odlazak Dudića, ali ne znam kakav je bio finansijski put od Portugala do Srbije, niti me je to zanimalo".

O dolasku Roberta Prosinečkog?

"Robi je veliko fudbalsko ime. Jeste početnik u trenerskom poslu, ali svi mi smo nekada bili početnici, neko je uspeo, neko nije. Jedino mi je čudno što još nije diplomirao, a pune četiri godine je radio u stručnom štabu reprezentacije Hrvatske. Možda je planirao da postane neki direktor, ne znam".

http://mondo.rs/a198393/Sport/Fudbal/Muslin-Ne-plasite-se-privatizacije.html

 

Link to comment

Мени је обично показатељ кавалитета тренера како му играчи играју у односу на таленат и очекивања од истих. И код Робија и код Славише су играли углавном задовољавајуће или бар на 80-90% могућности. Можда су код Славише Нинковић и Милијаш могли боље али углавном су били ту негде док рецимо код Грофа сви као да су заборавили којим се спортом баве и изгледали као група грађана. Код Робија Лазовић одличан код лажног Муриња не може да се састави са лоптом јер га Милијаш гађа балонима са центра у саму аут линију.

 

Sent from my SAMSUNG-SM-G935A using Tapatalk

Link to comment

Може ли се спријечити да заживи тај надимак Милоје? Милоје је један - Горан Милојевић.

 

GORAN-MILOJEVIC-CRVENA-ZVEZDA_slika_O_57

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...