Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Sta je nepoznato u vezi Rastavca? Niski Curcic. Tvrd, ruzan fudbal, sa dosta tabanja. Kad god sam ih gledao to je bilo bas negledljivo...

 

rastavac jedini nije vodio neki relativno ozbiliniji klub i ozbiljnije igrace, za razliku od ostalih protivkandidata. vrhunac dosadasnje karijere mu je poluprofesionalni radnicki iz nisa, u kojem je caki stojanovic najbolji igrac. najbolje da moze da se umire u lepoti kada imas takve igrace. ne branim ga, naravno, to je ipak ta neka srpska skola fudbala, tesko da tu moze biti iznenadjenja, ali cinjenica je da se jedini nije oprobao na nekom malo visem nivou.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moze Bosko da mase salom i iz loze. Ipak treba neko i da trenira ekipu :) Bosku svaka cast, velika je legenda kluba i jedan od igraca sa najvise nastupa u nasem dresu, ali kao trener ima karijeru koju jedan Dostana moze da nadmasi...

Link to comment
i prica je da je veliki radnik (to bas i nije krasilo naseg prethodnog trenera)...

 

Da podvučem ovo kao bitnu stvar, nevezano za Miloja. Zvezdi je sad potrebniji trener stvaralac, nego menadžer, koliko god da su neke Božovićeve veze iz Rusije bile korisne pretprošle godine, sad se pokazalo da tako ne može da se vodi klub. Nego trening i da se radi sa klincima

Link to comment

rastavac jedini nije vodio neki relativno ozbiliniji klub i ozbiljnije igrace, za razliku od ostalih protivkandidata. vrhunac dosadasnje karijere mu je poluprofesionalni radnicki iz nisa, u kojem je caki stojanovic najbolji igrac. najbolje da moze da se umire u lepoti kada imas takve igrace. ne branim ga, naravno, to je ipak ta neka srpska skola fudbala, tesko da tu moze biti iznenadjenja, ali cinjenica je da se jedini nije oprobao na nekom malo visem nivou.

 

A koga je vodio Milojevic? Trofejni Cukaricki? Ili giganta Panioniosa? :) 

 

Ni ja ga ne napadam, ali kad tako nikne neki trener koji napravi neki solidan rezultat (zadrzi se 2 sezone i bude u prvih 5-6 u ligi) odma krene fama oko njega, bez da se pogleda sta i kako on igra. Pa Curic je trebalo da vodi Mancester kakva je cuda sa Javorom pravio... Nije Rastavac toliko los kao Curic i slicni, ali nisam video nista ni u taktickoj postavci ekipe, ni u reakcijama na utakmici pa ni u odabiru igraca sto me je fasciniralo... napotiv. 

 

S druge strane Milojevic je sa Cukom znao da igra veoma zanimljiv fudbal, osvojio je i taj kup, prilagodjavao se nekim situacijama... Nije garant da ce on biti dobar za Zvezdu, kao sto nema garancije ni da bi Rasta bio los, ali biramo onog ko bi trebalo da ima veci potencijal i znanje po onome sto su do sada pokazali. Ako cemo pocetnika, daj Kokija :D

Link to comment

A koga je vodio Milojevic? Trofejni Cukaricki? Ili giganta Panioniosa? :)

 

Ni ja ga ne napadam, ali kad tako nikne neki trener koji napravi neki solidan rezultat (zadrzi se 2 sezone i bude u prvih 5-6 u ligi) odma krene fama oko njega, bez da se pogleda sta i kako on igra. Pa Curic je trebalo da vodi Mancester kakva je cuda sa Javorom pravio... Nije Rastavac toliko los kao Curic i slicni, ali nisam video nista ni u taktickoj postavci ekipe, ni u reakcijama na utakmici pa ni u odabiru igraca sto me je fasciniralo... napotiv. 

 

S druge strane Milojevic je sa Cukom znao da igra veoma zanimljiv fudbal, osvojio je i taj kup, prilagodjavao se nekim situacijama... Nije garant da ce on biti dobar za Zvezdu, kao sto nema garancije ni da bi Rasta bio los, ali biramo onog ko bi trebalo da ima veci potencijal i znanje po onome sto su do sada pokazali. Ako cemo pocetnika, daj Kokija :D

 

ma koja crna fama oko 1 rastavca, on je tu vise da podcrta besmislenost svih ovih kandidata, ali to je slika danasnje zvezde. nekada branko stankovic, a danas su rastavac i vladan milojevic na vrtesci™. meni se cukaricki nikako nije svidjao kako igra, pamtim utakmicu protiv austrijskog grediga na kojoj sam bio, izgubio je 0:4, sansu nisu napravili, a nije cuka tada imao tako los tim.

 

pride za njega sam cuo da je los covek iz dosta pouzdanog izvora.

Link to comment

Колико ви ништа не знате о Раставцу, па то је ужас. :isuse:  Доносите закључке на основу тога што сте гледали Раднички против вас и ваших комшија не узимајући у обзир чињеницу какве ви играче имате а какве играче има Раднички, заборављате да имате дозвољени минус код државе и можете да купите пола Бразила и Аргентине ако вам то одговара, а не морате, ето баш том Радничком, да дате паре за неког Павкова...

 

Раставац је велики господин, озбиљан стручњак, и озбиљно се надам да неће завршити ни код вас ни код ваших комшија, нека бежи човек из овог блата што пре. Искрено се надам да и ваше управе размишљају попут вас овде и да не узимају Раставца у обзир.

Link to comment

 pamtim utakmicu protiv austrijskog grediga na kojoj sam bio, izgubio je 0:4, sansu nisu napravili, a nije cuka tada imao tako los tim.

 

pride za njega sam cuo da je los covek iz dosta pouzdanog izvora.

Zar nisu tad veći deo meča igrali sa igračem manje?

Link to comment

Zar nisu tad veći deo meča igrali sa igračem manje?

 

jesu, iskljucen je onaj brazilski balvan, cudim se da ga terza nije doveo u zvezdu, eto toliko nema pojma. ali i pre iskljucenja nisu igrali nista.

 

gledao sam ih i protiv domzala kolo pre grediga, i to su odigrali grozno.

Link to comment

Moze Rastavac ili Milojevic ali ako ce ovi degenerici u upravi pustiti jednog od njih dvojice da radi na duze staze i da mu se ne mesaju u posao vise nego sto je neophodno. Ima i onaj jedan mladi lik koji je vodio Radnik iz Surdulice, igrali su lep fudbal iako su imali uzasno skroman igracki kvalitet dok je on bio trener, nemam pojma kako se zove. Slavisa Stojanovic je simpa lik ali on je Bozovic light, maher i motivator koji ce da naprzi ekipu da igra odlicno neko vreme a onda jedno veliko nista iza toga kad ode. Lalatovica neka sa reprezentacijom imamo mi isuvise buzdovana u klubu i bez njega.

 

U ovakav klub dobar trener nece doci tako da je prvo sledece dobro resenje dovesti mladog i ambicioznog strucnjaka za kojeg internet nije djavolja sprava koja zapadu sluzi za porobljavanje zatucanih slobodarskih nacija. Ovo nabiranje noseva na ponudjena imena dozivljavam kao tipicno PPP budalesanje ljudi koji su odvaljeni od realnosti. Ponekad pomislim da se ovde ljudi registruju samo da bi mogli da pljuckaju na sve i svakog s visine u prijateljskom okruzenju.

Link to comment

Imao je MIlojevic i uspone i padove, ali je napredovao. NE zavoravi da su ti mecevi igrani krajem juna ili pocetkom jula, a da se nama prvenstvo zavrsava pocetkom juna... Jesu lose odigrali te meceve, ali nije on bio trener Cuke tih mesec dana, vec nekoliko godina, gde su imali i mnogo odlicnih meceva.

 

Nije on neka premija, ali domacih strucnjaka koji nesto i znaju nema bas puno (da ne kazem da ih nema uopste). On je u toj konkurenciji jedan od najboljih resenja. Ja bih da se pitam mozda birao i drugacije, ali njegovim dovodjenjem ne bih bio nezadovoljan, naprotiv. 

 

@Darling: Ne kapiram taj rezon, nas je trener moram da ga branim. Nemam ja nista protiv Rastavca, ali 2 sezone na vasoj klupi gde je bio dva puta peti u JSL, nije bas rezultat da me obori s nogu. Ok, Zvezda i Partizan imaju bolje igrace, veci su klubovi, ali vi niste bili 3. dva puta, nego peti... nije cak ni to ono glavno sto bode oci, vec sama igra. Nisam vas previse gledao, ali sam gledao dovoljno da vidim sve sto me zanima. Video sam kako se postavlja protiv jacih ekipa od sebe, a to nas ceka u Evropi. Proci cemo ko Radnicki protiv Zvezde i Partizana. Neka hvala. To je ono sto ga cini Curcicem. Tu vidim i Milojevicevu prednost. Cuka je uz Vojvodinu jedini tim koji je uvek pokusava da igra fudbal protiv nas. Nekad su nas i dobijali, nekad su gubili, desavalo se da prezive debakl, ali su igrali muski fudbal, bez bunkera i bez nepotrebnog respekta. To mi se svidja kod trenera koji ne trazi alibi... 

 

Uostalom, ne razumem sto se ljutis. Ti ga ne zelis kod nas, mi ga ne zelimo kod nas... svi srecni ako ne dodje. Ako dodje, ja cu ga svakako podrzati, ali nisma optimista da ce uspeti da uradi nesto vise... 

Link to comment

 

U ovakav klub dobar trener nece doci tako da je prvo sledece dobro resenje dovesti mladog i ambicioznog strucnjaka za kojeg internet nije djavolja sprava koja zapadu sluzi za porobljavanje zatucanih slobodarskih nacija. .

 

onda murinjo, posto je njemu preko skype-a covek vodio kondicione treninge. sto je opet bolje u odnosu na grofa, koji nije imao ni takvog kondicionog.

Link to comment

 

@Darling: Ne kapiram taj rezon, nas je trener moram da ga branim. Nemam ja nista protiv Rastavca, ali 2 sezone na vasoj klupi gde je bio dva puta peti u JSL, nije bas rezultat da me obori s nogu. Ok, Zvezda i Partizan imaju bolje igrace, veci su klubovi, ali vi niste bili 3. dva puta, nego peti... nije cak ni to ono glavno sto bode oci, vec sama igra. Nisam vas previse gledao, ali sam gledao dovoljno da vidim sve sto me zanima. Video sam kako se postavlja protiv jacih ekipa od sebe, a to nas ceka u Evropi. Proci cemo ko Radnicki protiv Zvezde i Partizana. Neka hvala. To je ono sto ga cini Curcicem. Tu vidim i Milojevicevu prednost. Cuka je uz Vojvodinu jedini tim koji je uvek pokusava da igra fudbal protiv nas. Nekad su nas i dobijali, nekad su gubili, desavalo se da prezive debakl, ali su igrali muski fudbal, bez bunkera i bez nepotrebnog respekta. To mi se svidja kod trenera koji ne trazi alibi... 

 

Uostalom, ne razumem sto se ljutis. Ti ga ne zelis kod nas, mi ga ne zelimo kod nas... svi srecni ako ne dodje. Ako dodje, ja cu ga svakako podrzati, ali nisma optimista da ce uspeti da uradi nesto vise... 

 

Не знам где си видео да се љутим, само сам изнео своје мишљење. Баш ми се свиђа што га нећете (или нећеш ако ћемо прецизније).

 

Тај Раставац је са овим нашим Радничким стално побеђивао Чуку која је далеко организованији и озбиљнији клуб тренутно, са бољим фондом играча (једна од озбиљнијих партија је била победа Радничког од 5:1 у гостима). Победио и Војводину 2:0 у Новом Саду, победио и Партизан 1:0 у Нишу прошле године. Ето набројао сам победе против озбиљних клубова у лиги. И вама је умео да узме бод и на Чаиру и на вашем стадиону. Човек једноставно не може да уради више од тог 5. места две године заредом јер не може да доведе у клуб играче које могу Звезда, Партизан, Војводина и Чукарички. Ми не можемо да се меримо ни по буџету са овим клубовима, ни по односу државе према самом клубу у односу на побројане (изузимам ту Чукарички). 

 

Не капирам ни тај резон "како се поставља против јачих екипа", шта треба да уради да би био тренер по твом укусу? Треба да са једва скрпљеним Радничким (знам да не знаш па да те подсетим да смо прошле године пола сезоне одиграли са забраном регистровања нових играча јер смо имали неки дуг, то је у црвено и црно-белом свету непознаница) јурне против јаче екипе да би доказао да је баја и добар тренер, па кад попије 10 комада да му сви честитају јер има муда? Да ли би ти њему рекао "браво" да води Звезду и храбро се залети у Европи па попијете петарду на свакој утакмици, рекао би да је одличан тренер? Он је из екипе коју је имао на располагању извлачио више од максимума, неке истрошене играче враћао у живот (Марјановић који је прешао у Партизан и опет се изгубио), а уједно и увео у први тим неке клинце из наше јадне школе и из нижих лига (Мркић, Апостоловић, па и тај Павков који се код вас изгубио...). 

 

Да закључим, ништа ја човека не браним, нема ни потребе, само износим чињенице. Ниси ме видео да похвално причам о Беквалцу, Степановићу, Милановићу и осталима који су статирали на нашој клупи :isuse: . Опет кажем, гледао си пар наших утакмица (као што и сам кажеш) и на основу тога донео закључак о човеку који је у Нишу оставио огроман траг, ја нисам чуо ниједног симпатизера или навијача радничког да је Раставцу у глобалу нешто замерио, то ваљда нешто говори о човеку као тренеру и особи.

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Некадашњи фудбалер Интера, Парме, Торина, Наполија, Астон Виле -  Бенито Карбоне долази на преговоре са Црвеном звездом. Тренерску каријеру започео је у Павији, наставио је у Варезеу а обављао је и посао стручног консултанта у Лидс Јунајтеду. Протекле сезоне водио је Тернану.

Дакле, биће гужва на маракани у наредним данима јер смо већ раније писали да на преговоре долазе Владан Милојевић, Ненад Лалатовић и Иван Вукомановић.

 

Ocekivano u pricu se uvodi i stranac... do vikenda ce verovatno "iskociti" jos neko ime...

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...