Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stvar je prosta. Bez zelje da omalovazavam , Radnicki ja mali klub u odnosu na Zvezdu i Partizan. Ne po istoriji, mada je i tu iza, nego po trenutnom stanju na fudbalskoj mapi Srbije. Pogledao sam i par meceva mimo Zvezde i Partizana i nisam bio odusevljen. Ne kazem da nije to na momente delovalo ok, i da je Rastavac dunster. Ne postoje samo ocajni i vrhunski treneri. Njegov prostup kad je gusto je pomalo ziheraski. I to mi se ne svijda. Radnicki igra x utakmica manje vise sa slicnim rivalima i onda dodje utkamica sa partizanom koja je biti ili ne biti u borbi za Evropu. I tu Radnicki odigra ziheraski i tako i prodje. To pokazuje karakter trenera. Meni se to ne svidja. Ali jos vaznije ja nisam video sta on tacno pokusava da igra. Naprosto me nije dojmio. 

 

Nema garancije ni da ce uspeti u Zvezdi/Partizanu ako ima dobre rezultate sa manjim klubom u ligi. Kiza MIlinkovic je u Vosi radio odlican posao, u Partizanu se raspao. Lalat izgleda vrhunski u manjim klubovima, kad je dosao u Zvezdu to je bilo uzas. A opet, imas Marka Nikolica koji je u Radu pokazao neki kvlaitet i to je naplatio kod komsija. Nije on neki genije, ali on je imao tu drcnost koju je npr. pokazao Milojevic u Cuki, a koju ja nisam video kod Rastavca...  Vreme ce da pokaze dal gresim, a ko zna mozda ga ipak i vidimo na Zvezdinoj klupi... u nasem fudbalu je sve moguce...

Link to comment

djurovski je godinama saradjivao sa piksijem, pa makar da je svo to vreme samo sedeo pored njega i otvarao mu flasice s vodom, o fudbalu je naucio vise nego svi ovi batadjoristi zajedno. ne znam kakav je ovaj zabar, al tamo se ozbiljniji fudbal igra u trecoj ligi nego kod nas u prvoj, pa bih jedino njega (uz djurovskog) uzeo u razmatranje: da se ja nesto pitam, kao sto se ne pitam...

Link to comment

naravno, da ne pominjemo to sto je bosko igrao vrlo ozbiljan fudbal, i pride radio sa 1 brankom stankovicem. on je igrao za zvezdu u doba njenog najboljeg fudbala, pocetkom osamdesetih, sto smo mogli i da vidimo sa onog klipa zvezda-dinamo koji je kacen ovde.

 

najbolje da 1 rastavac ili miloje znaju o fudbalu vise nego on.

 

ali svakako najbolje stranac.

Link to comment

4 kandidata ( Miloje, Talijan, moćni Lalatara :isuse:  i Vukomanović). Do ponedeljka izbor.

Tek posle ce se dovoditi igrači ( koje je Tvorzić već odabrao :fantom: )

Tako rade ozbiljni klubovi. :fantom:

Link to comment

4 kandidata ( Miloje, Talijan, moćni Lalatara :isuse:  i Vukomanović). Do ponedeljka izbor.

Tek posle ce se dovoditi igrači ( koje je Tvorzić već odabrao :fantom: )

Tako rade ozbiljni klubovi. :fantom:

 

navijam da dođe lalatović. biće (više) smeha.

Link to comment

Ima i onaj jedan mladi lik koji je vodio Radnik iz Surdulice, igrali su lep fudbal iako su imali uzasno skroman igracki kvalitet dok je on bio trener, nemam pojma kako se zove.

Taj je bio ivicev pomocnik u paoku, tako da je trenutno slobodan.

Edited by Bright Billy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...