Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Pobedicemo yangere

 

Lepo je biti optimista. Samo me interesuje iz koje baze crpiš taj optimizam? Šta to može epohalno da se desi u igri Partizana, da oni krenu da igraju taj jebeni fudbal a ne da bacaju balone tawambi.?

Odavno je primećeno, fali nam taj distributer lopti u sredini. Imamo tri davitelja lopte - Suma, Tošić i Janković i NULA organizatora tipa Moreira.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ne bih ja podcenjivao ove, ipak su oni izbacili Kairat, Dinamo, Mladu Boleslav i igrali 1-1 protiv Jang Bojsa. Tesko da ih je svuda pratila sreca, ima tu malo i do njih.  

Naravno, sasvim korektna ekipa ... mnogo kenjamo i nismo svesni svog (ne)kvaliteta... Trcali su, tukli se , borili do zadnjeg minuta... iskreno ne zameram igracima nista...

 

p.s. Reakcija na sumin promasaj je bila u afektu ... Nije bila idealna pozicija ali bi neki majstor fudbala (ala Leo-Kleo) to umeo siurno da smesti ...

Link to comment

Aha, hoćemo.... ali malo sutra.

 

Čak i da ih pobedimo, što moramo, moramo da dobijemo Jangere.

Nama ni obe pobede ne garantuju prolaz ako YB dobije Kijev, a već su ih jednom dobili i to sa Jarmolenkom. Onda nam u poslednjem kolu treba bod u Kijevu, ne bih se kladio na to.

Link to comment

Gledao sam mec u Kijevu, Jangeri deluju vrlo solidno, bili su bolji.

 

Propustio sam mec protiv Partizana u Svici, ali bice mnogo tesko pobediti ih u Bg-u. Jaki su, brzi, a znaju i s loptom. Kontra im je bas zajebana.

Link to comment

Ogavna utakmica. Dve ekipe slicnog nekvaliteta, oni mesari u kondiciji, mi nekonkretni i jalovi do bola. Do onih par sansi u poslednjih par minuta nismo dva pasa spojili kako treba a ne zapretili. Morao je pokojni kapiten da udje da bi napravili sansu. Kao sto sam mislio posle kijeva, mislim i sad, ne vidim kako sapcanin ovo moze da okrene. Igrao je suma danas na toj poziciji gde ga svi ocekujemo, i opet duplo golo. Covek posle 11 minuta izgleda ko lovacki pas predvece. Imao jedan dobar pas za miletica, malo je to kume. Nasa odbrana je posebna prica, da nisu imali albanci ona dva crnca azilanta u napadu, vec nekog ko iole zna da primiri loptu i sutne jebali bismo jeza u ledja. Dva junacka iksa u naredna dva kola i da kazemo da se nismo obrukali...

Link to comment

Ogavna utakmica. Dve ekipe slicnog nekvaliteta, oni mesari u kondiciji, mi nekonkretni i jalovi do bola. Do onih par sansi u poslednjih par minuta nismo dva pasa spojili kako treba a ne zapretili. Morao je pokojni kapiten da udje da bi napravili sansu. Kao sto sam mislio posle kijeva, mislim i sad, ne vidim kako sapcanin ovo moze da okrene. Igrao je suma danas na toj poziciji gde ga svi ocekujemo, i opet duplo golo. Covek posle 11 minuta izgleda ko lovacki pas predvece. Imao jedan dobar pas za miletica, malo je to kume. Nasa odbrana je posebna prica, da nisu imali albanci ona dva crnca azilanta u napadu, vec nekog ko iole zna da primiri loptu i sutne jebali bismo jeza u ledja. Dva junacka iksa u naredna dva kola i da kazemo da se nismo obrukali...

Bravo. Sve objašnjeno narodskim rečnikom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...