Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

Suma je dodao Jankovicu a ne MIleticu (po Strajnicu)... Ja i dalje pizdim za propustenom prilikom protiv Kijeva pred praznim tribinama, ovde se nisam nasekiro ni malo

+1 i dalje ne mogu da verujem da smo ono prokockali

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Zato sto smo se dobro nosili sa njima i imali fanstastican rezultat do debilnog faula i jos debilnijeg penala .... Posle doslo  do totalnog raspada sistema (u glavama), neko je to prepisao losoj fizickoj pripremljenosti , sto nije tacno (dokaz drugo poluvreme u Svajcarskoj i u Albaniji)

Edited by Geo
Link to comment

Ne znam sto sekiracija protiv Kijeva, onakva propast i kukavicluk u drugom poluvremenu se retko vidja. Imali su deset sansi.

 

+1.

 

To smo mi pod Đukićem. Uplašene bezmude pičkice kad je gusto, kad pritisne protivnik (izuzev Evertona i Tawambe). U ofanzivi trio Tošić/Janković/Suma padaju na najmanji dodir.

Može to da prođe na domaćim livadama u evropi već ne.

 

Tabela posle 3. kola:

 

1. dinamo    3   2   1  0    8:5  7

2. young b.  3   0   3  0    4:4  3

3. partizan   3   0   2  1    3:4  2

4. skender   3   0   2  1    2:4  2

 

Jangeri su u boljoj poziciji od nas. Mi moramo da dobijemo i njih i skenderovce u BG i da se molimo bogu da dinamo na padne u švajcarskoj.

Prilično nategnuto i pomalo nerealno.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Zato sto smo se dobro nosili sa njima i imali fanstastican rezultat do debilnog faula i jos debilnijeg penala .... Posle doslo do totalnog raspada sistema (u glavama), neko je to prepisao losoj fizickoj pripremljenosti , sto nije tacno (dokaz drugo poluvreme u Svajcarskoj i u Albaniji)

Steta sto Mitrovic nije igrao tad. Dobili bi smo ih sigurno.

Link to comment

Partizan je vrlo labilna ekipa, bez ozbiljnijeg kontinuiteta u formi i rezultatima od početka sezone. Sa Skenderbegom će biti dosta teška utakmica ovde, dosadni su i disciplinovani. Ako dobijemo, odigracemo bolje protiv YB.

Link to comment

Zato sto smo se dobro nosili sa njima i imali fanstastican rezultat do debilnog faula i jos debilnijeg penala .... Posle doslo  do totalnog raspada sistema (u glavama), neko je to prepisao losoj fizickoj pripremljenosti , sto nije tacno (dokaz drugo poluvreme u Svajcarskoj i u Albaniji)

 

Kad ti ekipa izgleda ko pijani maturanti na ekskurziji obicno je kriv trener. 

Link to comment

Kad ti ekipa izgleda ko pijani maturanti na ekskurziji obicno je kriv trener. 

U prvom poluvremenu su izgledali odlicno (tu s evaljda vidi priprema utakmice) ... Debilni nepotrebni faul i kreteneizam Ozegovica sigurno nisu vezbali na treninzima... Na zalost u fudbalu ne mozes da zatrazis tajm aut kada krene blokada i raspadanje, vec eventualno da napravis neku izmenu, mi na zalost nemamo na klupi igrace koji ce promeniti ritam protiv jednog Kijeva ...

 

p.s. Naravno bilo je tu i nekih njegovih gresaka ali do incidenta sa penalom , sve je izgledalo kako treba ...

Edited by Geo
Link to comment

Odlican je bio rezultat, igra tu i tamo, iskoristili smo svoje sanse, ali  bio je i mustafa na mukama u prvom. Nije mogao da trazi tajm aut, ali je mogao da komunicira sa igracima s obzirom da se igralo pred praznim tribinama. Sve to na stranu, mi u ovoj sezoni imamo vise losih poluvremena nego dobrih, i sto je zabrinjavajuce rec je i o domacem prvenstvu, gde se gadno mucimo sa ekipama dosta slabijim od nase. 

 

edit: evo i veceras covek izjavljuje da je po prikazanom od 1 do 5 nasa igra bila cetvorka. Ne znam, mozda sam ja lud, ali mislim da ce se baaas malo ljudi sloziti s tim.

Edited by ZokiAsov
Link to comment

Slazem da mnogo osciliramo od pocetka sezone, ali mi je isto sve vise jasnije da realno nemamo kvalitet i da su ovi rezultati realno stanje ... Jednostavno nemamo igraca koji pravi razliku na ovakvim mecevima nekim potezom i cini druge boljima... Imali smo ga prosle godine ali debilcine su jedva cekale da ga prodaju a posle potrosile hrpu novca za macku u dzaku ...

Ne slazem se ni sa konstatacijom da igramo kao picke , igraci po meni se bas trude i daju neki svoj maksimum a sada sto vecina njih ne ume a ovih par sto umeju su konstitucije kadeta i protiv fizickih jacih timova su nemocni, je pitanje vise za sportskog direktora (pa i trenera ako se nesto pitao oko selekcije)...CInjenica je sa smo sva gostovanja  odograli  hrabro , borbeno i rezultatski zadovoljavajuce (Oli,Videoton,Jang Bojs, Tirana) a to nije odlika pickica...

 

edit: Jebeni Skenderbeg (kojeg smo mi sa ovakvim sastavom trbali da napunimo valjda 5:0) je ove sezone u Albaniji: 2:0 dobio Kairata, 2:1 Mlade Bolesov,  igrao nereseno sa DInamom Z. i mamojebackim Jang Bojsem ...

Edited by Geo
Link to comment

Dobro, na stranu sve...i ova igra i rezultat, sve na stranu.

 

Ali neka mi neko objasni zašto mi ne igramo jebeni presing na protivnika? Sinoc smo igrali presing možda par minuta u nekoliko situacija i to je sve. Imali smo u jednom momentu i rezultat presinga na njihovu zadnju liniju, odigrali su brzo 3 - 4 dodavanja po onom džombastom terenu i na kraju je  kao rezultat tog presinga proizišla greška protivnika u dodavanju, i lopta je završila kod Jevtovića u nogama na sredini terena.

 

Mislim da Tošić, Janković i Suma ne mogu istovremeno da igraju na terenu.

 

Tri igrača mnogo sličnih karakteristika čije se obaveze u odbrani svode na to da će pogledom ispratiti protivničkog igrača. Šta bi se desilo da nemamo Evertona.? Ja bi tom Evertonu dao kapitensku traku i pravo da nalupa šamare svakom igraču koji ne želi, neće da igra presing. Zatim 500 evra od plate za ta smešna padanja, traženja faula + 500 za širenje ruku ka sudiji tražeći faul sve polagano ustajući boleći ih uvo što je protivnik već krenuo u kontru.

Samo taj segment igre da popravimo i to bi bila druga pesma.

Ali to se neće desiti. Znate zašto? Zato što Đukić nema autoritet kod igrača. Ne znam iz kog razloga ali eto...nema. Sva trojica (Suma/Tošić/Janković) imaju neku iluziju da se sve vrti oko njih i da su oni zvezde tima, odnosno da drugi trebaju da budu vodonoše.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ne znam, ja bih pokusao na sledecoj protiv Skenderbega da Tawambu prebacim na krilo, Jankovica na pleja, Tosica desno i Ozegovica(Jovanovica) napred ... Suma da ulazi u drugom kada se protivnik malo izmori i po potrebi menja Jankovica ili Tosica ... Dobili bi tako na crvstini a i priblizili bi se Jankovic i Tosic (mozda padne neki dupli pas za tosicevu levicu)

Edited by Geo
Link to comment

poziciona postavka igrača je nama najmanji problem. igra bez lopte, povezivanje linija, disciplina u igri, to je ono što nas jebe ove sezone

svi oni znaju da igraju fudbal, a što ga ne igraju treba pitati đukića, mada po njemu mi smo večeras igrali za 4(vrlo dobar), tako da tu i ne može da se dođe do odgovora. po ko zna koji put ima da spucamo jesen u prazno, a na proleće ima da jurimo nekog da nas vadi iz govana

 

što kaže gospodin asov izgledamo ko pijani srednjoškolci na exkurziji. čovek ostavi samog tawambu, sa istim zadatkom kao kad pored sebe ima još jednog napadača. pa jebote bog ludi

 

svetlija tačka su centralni bekovi, ćelavi i mitrović su bili ok i ja tu više ne bi eksperimentisao

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...