Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

Skenderbeg kažnjen jednom utakmicom bez publike zbog vređanja Srba sa tribina.

Pamet u glavu, ne smemo da vredjamo Albance u revanšu ili ćemo dobiti šut u bulju na par godina.

+1

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Skenderbeg kažnjen jednom utakmicom bez publike zbog vređanja Srba sa tribina.

Pamet u glavu, ne smemo da vredjamo Albance u revanšu ili ćemo dobiti šut u bulju na par godina.

 

Mislim da PPP i nije neki rizik za to. Ali ostatak stadiona ako ne povedemo rano...

Link to comment

Mislim da PPP i nije neki rizik za to. Ali ostatak stadiona ako ne povedemo rano...

Naravno. Mi ovde smo suvise pristojni da bismo uputili i jednu ruznu rec smrdljivim siptarima

Link to comment

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:693258-MAKSIMALNE-MERE-BEZBEDNOSTI-Partizan-cini-sve-da-ne-bude-problema-na-mecu-sa-Skenderbegom

 

Kapacitet na istočnoj tribini je smanjen za 20 odsto, za zapadnu tribinu je pušteno manje ulaznica u prodaju, a novina u odnosu na prethodne evropske okršaje je to što će svaka karta biti personalizovana.

 

--------

 

 Nadam se da će tih 20% smanjenog kapaciteta biti na delu tribina prema jugu, gde je izlazak iz tunela. Tu postaviti najviše kamera, pandura i redara.

Link to comment

ma oni da su pametni abi rizikovali uopšte sa navijačima, sada zbog tih 100k € od karata stavljaju na kocku naredne 2 ili čak 3 godine neigranja u evropi, na koliko je mafija iz niona već htela da nas izbaci nakon montenigersa i političkih poruka sa juga koje ni ovog puta neće izostati

+ su već kaznili goste (meč pred praznim tribinama) zbog skandiranja u prošlom kolu a znamo kako mafiozi vole da uspostave reciprocitet pa će tako svaka sitinica biti dovoljna za prazan stadion protivu švajcaraca kao min kazna pa do izbacivanja ako krene neko žešće srbovanje na stadionu

- ko da nisu mogli da izmisle neke građevinske radove na stadionu i iz bezbednosnih razloga puste samo novinare i i njuške iz lože ^_^

 

edit gledam sad raspored posle skenderbeua prvi naredni meč kući pfc igra protiv pahomijevih 23.11.

Edited by gone fishing
Link to comment

nešto se ukljakavio, tako sam čuo

 

 

a uefa je rangirala skandiranje. ok je ako se viče kosovo je srbija, ali je no-no ko ne skače taj je šiptar

Link to comment

nešto se ukljakavio, tako sam čuo

 

 

a uefa je rangirala skandiranje. ok je ako se viče kosovo je srbija, ali je no-no ko ne skače taj je šiptar

evo sad gledam konferenciju...da, baš je kenjkav taj suma. baletan i pimpler.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...