Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

videlo se da ovi ne mogu da izdrze onoliko kidisanje 90 minuta, da nije albanski tim u albaniji lagano bi dobili ove nemace pojma.

serem se u uefu i njihove sesire.

 

suma da ga je dao postao bi heroj i igrao bi 10x bolje, opet ne moze na silu.

 

ako ostane X u Ukrajini ok smo i dalje, kod kuce mora da resimo djecake i ove mesare

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Manje bi mucnine osecao da sam se 90 minuta vozio na ringispilu no sto sam gledao ovo.

 

Onaga ko je odlucio da ova grupa umobolnika koja je prodefilovala na levom beku poslednjih godina dobija sansu pre Bogosavca treba silovati tapirom. Manja je razlika u kvalitetu izmedju Marcela i ridjeg no izmedju ridjeg i ove voline.

Link to comment

videlo se da ovi ne mogu da izdrze onoliko kidisanje 90 minuta, da nije albanski tim u albaniji lagano bi dobili ove nemace pojma.

serem se u uefu i njihove sesire.

 

suma da ga je dao postao bi heroj i igrao bi 10x bolje, opet ne moze na silu.

 

ako ostane X u Ukrajini ok smo i dalje, kod kuce mora da resimo djecake i ove mesare

 

Ne sanjaj.

 

U totalnom smo padu formu, ne postoji organizovana igra, sredina nikakva, akcije ne postoje. Bunari se na tawambu dok ne izađe napolje, a kada izađe onda pokušavamo nešto po krilima. Tošić mrtav, Suma mrtav, Janković je....Janković.

 

Ovi skenderbegovci mogu opako da se zatvore, zaključaju se pozadi i ćao đaci. 0 - 0 u najavi u BG-u.

 

Jangeri će nas opako ispreskakati u kontrama u bg-u a mi moramo da napadnemo, da pobedimo.

 

Ako izvučemo nerešeno u Kijevu da slavimo.

Link to comment

ako ostane X u Ukrajini ok smo i dalje, kod kuce mora da resimo djecake i ove mesare

 

Kako da resimo kad nista ne igramo? Jedino da nabavimo nova pluca kapitenu. Nesto je pocelo da se desava cim je on usao.

Link to comment

čisto sumnjam da je suma mogao više u onoj šansi na kraju, dok je stigao do lopte golman mu je već bio u faci. inače, čini se sasvim solidan golman. inače, čini se da nemamo šta da tražimo u evropi. mi-đu odlazi!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...