Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

nemoj da kukate. kako ste vi danas pokradeni tako će pokrasti i kruševljane, i one posle njih

vuk sit, ovce na broju

 

 

posle se smejte šutulovićima

More vodite si red vi...ili debeljana da otrsite u finale ili Subotičane da dobijete pod obavezno u poslednjem kolu. Nemoj da mi moramo da vam završavamo. pa da nas Panta ponovo tura u Vesnik...? Vjesnik...kako god.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Planiro sam da kazem mnnogo sto sta, ali o koncu, kraj veceri mi je bio finacak, pa ne bi da ga kvarim. Iskreno i od srca zelim nasem fudbalu vise ovakvih sranja, sa nadom da ce nekad UEFI da dokurci i da nam odjebe i klubove i reprezentaciju iz svih takmicenja na jedno 10 godina.

 

Sto se tice same utakmice, citiracu Mondo

 

Ipak, gledajući po broju šansi i igri, Spartak je bio mnogo opasniji, stvorili su domaći igrači pet-šest prilika za gol, tako da se može reći da su i zasluženo pobedili.

Edited by Dali_man
Link to comment

Srki covek od zadatka, neunistiv. :smiley_hail: Kapa dole i za prevare od predsednika oba kluba. Dobri maheri, videcemo kako ce se snaci na evropskoj sceni.

 

 

Link to comment

Spartak u opšte nije bio bolji, do poluvremena smo bili za nijansu ozbiljniji i konketniji na terenu. Videla se zelja i odlučnost da odnesemo bodove.

Onda se na poluvremenu desava nesto i u nastavku krece show.

Kada nam je sviran prvi penal, nasa klupa na celu sa Reckom se okrece ka lozi gde je sedela nasa uprava i pocinje ironicno da im tapše.

Nista se juce nije odigralo, a da nije dat mig i sa nase strane. 

Igrači na čelu sa Reckom su bili ogorčeni.

Link to comment
3 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Znaci, Recko je ipak covek od postenja ? Znao sam, samo sam ja verovao ...

Recko nam je, u celoj ovoj prici u i oko kluba, ubedljivo najmanji problem.

Link to comment

Kako i ne bi bio utučen nakon takve manipulacije. Došao kod vas zbog garancije da ste najveći muljatori u ligi i da ne mora ništa da brine oko rezultata, juče usledilo bolno otrežnjenje.

Link to comment
7 minutes ago, Goranz said:

Kako i ne bi bio utučen nakon takve manipulacije. Došao kod vas zbog garancije da ste najveći muljatori u ligi i da ne mora ništa da brine oko rezultata, juče usledilo bolno otrežnjenje.

+1

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...