Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Партизан добија Спартак, ми Напредак (само не знам ко ће да игра :isuse:) и трећи смо....

Link to comment
Just now, Captain_Darling said:

Чист пенал, не ложите се...

 

Ivica je velicanstven, ovim sudjenjem sprao ljagu sa nase savesti 

Link to comment

Imam vise od 50 godina i ceo zivot gledam jugoslovenski pa srpski fudbal, koji je sam po sebi uvek bio i jeste tezak kriminal, ali ovakvu pljacku u zivotu nisam video. Ova utakmica mora da bude ponistena ili da kompletan FSS zavrsi u zatvoru.

Link to comment
Just now, harper said:

Imam vise od 50 godina i ceo zivot gledam jugoslovenski pa srpski fudbal, koji je sam po sebi uvek bio i jeste tezak kriminal, ali ovakvu pljacku u zivotu nisam video. Ova utakmica mora da bude ponistena ili da kompletan FSS zavrsi u zatvoru.

 

ne se pretisnjavaj, bratko, ovo cemo stoicki podneti ;)

Link to comment
21 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

nema veze, narod kaze da nam se sve vratilo, da vidimo kako je to

E sad cu ja kao Mile kontras...

Taj ko je rekao tako nesto i zasluzuje sve ovo. Ovde se preskace poenta a to je da svi treba da stanemo u zastitu fudbala. Kad smo mi da kazemo da ne valjamo kad su drugi da se kaze za njih ali i oni sami za sebe. Svi docekali da i nas najzad pokradu i sta??? Sad treba svi da pljeskamo. Ako se ovo cekalo onda neka se niko ne ljuti kada kazemo da bi svi bili srecni kada bi mi igrali u drugu ligu. Ovako nema njima srece!!! Ako je tako svi oni i zasluzuju jedan Radnicki na celu sa Toncevim. I nemoj posle da se ljute. Nego to je tesko :) 

Ko razumeo shvatice :) Malo sam konfuzan tunajt.

 

 

Link to comment

Jedva cekam da vidim KZS i naseg trenera koji nikad ne komentarise sudjenje. Da vidimo ima li karakter. Mogu odmah da pustim stotku da ce se usere u gace ali ajde mozda se cuda jos desavaju. Jos nisam sreo karakternog trenera samo one koji o tome pricaju.

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...