Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

21 minutes ago, Constantin said:
  Reveal hidden contents

 

Sirotani paranoični.....njih niko ne voli...šmrc.

 

el to Zigeuner govori iz tebe ? :)

Link to comment

Pa da....poskidao sam sve fotke sa fejsa u inkriminisanim bojama, sve objave i blogove u kojima im se bezgranično divim i sad se qurtchim kao najveći Meraklija....al eto, odam se ponekad. :rolleyes:  Pa i neka deca su mi zastranila u tom pogledu....ugledala se na oca....kao i ja... :sad:

Link to comment

Jedna stvar mi nikako ne ide da je skapiram. Svaki put kad smo igrali protiv Spartaka bilo je svima jasno kao dan da je namesteno. Zadnja pred plejof takodje pa ce da nam vrate u plejof. Sad se prepucavaju da skrenu paznju svih na sutrasnju utakmicu pa kontam da ako je sve bilo namesteno valjda bi se to radilo u tisini?

Dakle zakljucak je da neko opasno hoce da mi ogadi svaku utakmicu

Link to comment
44 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Jedna stvar mi nikako ne ide da je skapiram. Svaki put kad smo igrali protiv Spartaka bilo je svima jasno kao dan da je namesteno. Zadnja pred plejof takodje pa ce da nam vrate u plejof. Sad se prepucavaju da skrenu paznju svih na sutrasnju utakmicu pa kontam da ako je sve bilo namesteno valjda bi se to radilo u tisini?

Dakle zakljucak je da neko opasno hoce da mi ogadi svaku utakmicu

 

a mos zamisliti i scenario gde namerno dizu buku i jedni i drugi bas da skrenu paznju da se mrze, da ce bude na noz, da je veliki ulog u pitanju, kako bi javnost zamislila upravo to ... ivica the magnificent je mnogo veci fakman no sto narod misli, beatanga par ekselans ... ne treba ti svih 11 igraca da bi namestio takmicu, dovoljni su samo dvojica ... ma i jedan zavrsi poso ako zna

Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

 

a mos zamisliti i scenario gde namerno dizu buku i jedni i drugi bas da skrenu paznju da se mrze, da ce bude na noz, da je veliki ulog u pitanju, kako bi javnost zamislila upravo to ... ivica the magnificent je mnogo veci fakman no sto narod misli, beatanga par ekselans ... ne treba ti svih 11 igraca da bi namestio takmicu, dovoljni su samo dvojica ... ma i jedan zavrsi poso ako zna

Razmisljam i o tome ali mislim da je potpuno nepotrebno. Osimmmm... ako na taj nacin hoce da sprece da Cuka krene u rat saopstenjima kao i stampa. Ovako se mi koljemo a vreme utakmice zbog mogucnosti da namestimo ako Cuka izgubi se jako malo kritikuje i ima dva, tri tekstica...

Link to comment
5 minutes ago, Constantin said:

Jbt...kakve razgovore vodimo i kakve kalkulacije pravimo. Koliko je sve bilo zdravo u doba Raste Velikog.....

Upravo!!! Zato mi se sve ovo gadi...

Ako izadjemo u Evropu ima da navijam da se usss...em jer 90% sam siguran da nece biti namesteno hahahha.... Sa tatkom nikad nisi nacisto hahaha...

Link to comment
35 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

bas ovi razgovori su itekako suvisli, ceo ppp mu dope nekakva psy terapija...

Da te ne znam pomislio bih da teraš kontru :)

Link to comment
18 minutes ago, Constantin said:

Da te ne znam pomislio bih da teraš kontru :)

Da vas obojicu ne znam pomislio bi da ce trknete do sabatku suboticku :grozan::wicked:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...