Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Кад огрне тренерке и тури качкет Раднички, па кад крену овације, запад у екстази, лудница људи моји...

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 minutes ago, Constantin said:

Kakva se prašina digla....da se ovo desilo protiv Zvezde ili Partizana, da li bi bilo ovako ?

 

da b, onaj video natepao preko 300.000 pregleda za 24h

Link to comment

""On se sumnjiči da je na fudbalskoj utkamici u Subotici, između Spartaka i Radničkog iz Niša, iskorišćavanjem svog službenog položaja favorizovao domaći tim i tako ga stavio u povoljniji tim u odnosu na protivnika", navodi se u saopštenju MUP-a."

 

ne li su ga malko preterali ?

Link to comment
Just now, Rumpelstiltskin said:

 

jebaga ?

Jebaga za aps il za novu utakmicu? Mi smo, sudski, ostecena strana...

 

Mada niko nije kriv dok se ne dokaze.

Link to comment
Just now, Dali_man said:

Jebaga za aps il za novu utakmicu? Mi smo, sudski, ostecena strana...

 

Mada niko nije kriv dok se ne dokaze.

 

ja ga jeba, ono srchce ... mi smo osteceni u mozak, a gospodin sudija, kako presudi ... mislim da ce optuzenog za kokoske da osude a za jajca ce ga pomiluju

Link to comment
7 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

ja ga jeba, ono srchce ... mi smo osteceni u mozak, a gospodin sudija, kako presudi ... mislim da ce optuzenog za kokoske da osude a za jajca ce ga pomiluju

Sto? Bas bi bio fazon da jedini u lizi imamo dokazano i sudski overeno da nas sudija kradnuo. Lale ima da se slogiraju (s akcenti na O) :D

Link to comment
29 minutes ago, Dali_man said:

Sto? Bas bi bio fazon da jedini u lizi imamo dokazano i sudski overeno da nas sudija kradnuo. Lale ima da se slogiraju (s akcenti na O) :D

 

ma moz mu pljunu pod prozor. ce ga zadrze 48h i ce ga puste ... ne postoji sud koji moz da ga osudi. ce kaze ucinilo mu se, nije dobro video ... ne postoji vestak na ovome svetu koji moze da dokaze nameru. dosta je hypea oko ovoga svega, daj da trtnemo kosana pa da sakupljamo kablovi

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...