Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cestitam nam Evropu.

Utakmica je resena na poluvremenu.

Zao mi svih nas i nije mi jasno cime smo zasluzili, uz sve ove decenije patnje, da na ovakav nacin se dočeka toliko željeni izlazak na evropsku scenu.

Moj najveci strah je da ne budemo sledeća Škendija ili koji vec siptarski klub koji je izbacen na 10 godina

Jos jednom ponavljam - cestitam vam kvalifikacije za Ligu Evrope

Link to comment

al sto nas vecernje novosti hejtuju zadnje vreme , lele lele ... sve je po propisu :D

 

nece ni komentare da objavljuju .... vucela, vucela, sve ti jebem

Link to comment

Ma i ne moramo u evropu, pricace mi cale i dalje kako je to nekad bilo.... samo da nam Srki Obradovic ubrzo dodje na zelen Cair kao glavni delilac pravde protiv nekoga....

Link to comment
2 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Ma i ne moramo u evropu, pricace mi cale i dalje kako je to nekad bilo.... samo da nam Srki Obradovic ubrzo dodje na zelen Cair kao glavni delilac pravde protiv nekoga....

Protiv Napretka ?

Link to comment
1 minute ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Ma i ne moramo u evropu, pricace mi cale i dalje kako je to nekad bilo.... samo da nam Srki Obradovic ubrzo dodje na zelen Cair kao glavni delilac pravde protiv nekoga....

 

ce pravis incidenti ?

Link to comment

Jebote dok ovaj što je montirao klip nije počeo da vergla ovaj "duel" izbliza i na svake 2 sekunde ja sam gledao i gledao i gledao i nikako da provalim gdje je penal, više elemenata ima tamo pred golmanom, makar su dva lika na manje od 3 metra jedan od drugog. Jbt, ovako ne bi ni Pantić ludi sudio. 

Link to comment

nemoj da kukate. kako ste vi danas pokradeni tako će pokrasti i kruševljane, i one posle njih

vuk sit, ovce na broju

 

 

posle se smejte šutulovićima

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

nemoj da kukate. kako ste vi danas pokradeni tako će pokrasti i kruševljane, i one posle njih

vuk sit, ovce na broju

 

 

posle se smejte šutulovićima

tako je

sace da trazimo mazica a ce dobijemo pipera

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...