Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Ne boli ovo previse sem cinjenice da smo izgubili dva boda od ubedljivo najgore ekipe + znatno oslabljene. Da smo dobili sa igracem vise bilo bi drvlje i kamenje po klubu. Ovako ce valjda da nam malo sjasu s kurca.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Legenda said:

Za mene je ovo isto kao da smo izgubili. Ustvari i jesmo izgubili 2 boda.

Upravo. Izgubili smo bodove protiv najslabije i trenutno najsjebaanije ekipe u ligi. Mi lakseg protivnika mozda nikad necemo da imamo a sigurno ako uzmemo u obzir tok utakmice. Pobeda je morala da padne pa ne znam sta da je.

Cekam da saznam ko su bile izmene i kada su usli u igru. Ocigledno posle crvenog kartona da se neko mnogo zajebavaao. Inace Dmitrovic misli da je Toncev ozbiljan kada kaze da hoce da stvori dobrog trennera. Jos jedan kiks i leti napolje. Toncev i stvaranje, plus strpljenje... hehehehe

Link to comment
5 minutes ago, Dali_man said:

Ne boli ovo previse sem cinjenice da smo izgubili dva boda od ubedljivo najgore ekipe + znatno oslabljene. Da smo dobili sa igracem vise bilo bi drvlje i kamenje po klubu. Ovako ce valjda da nam malo sjasu s kurca.

Hahahaha e dobro me nasmeja. Sad ce u stampi da izadje Nislije nnmerno izgubile da pokazu da ne namestaju.

Takodje Lalat nije smeo da pobedi da bi mu se prognoza ostvarila jer on zna :D

Link to comment
15 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Hahahaha e dobro me nasmeja. Sad ce u stampi da izadje Nislije nnmerno izgubile da pokazu da ne namestaju.

Takodje Lalat nije smeo da pobedi da bi mu se prognoza ostvarila jer on zna :D

Ocekujem jos jedno saopstenje za javnost iz kluba gde ce svima da se najebu majke zbog pritiska koji je, jelte, doprineo ovakvom rezultatu, i teorije zavere kako smo namestili zbog kladionica. Kazem, meni ovo nije strasno koliko ce mi biti gadno ako u sredu izadjemo da izgubimo. Sad bliznaci moraju da prave vecu razliku na tabeli da im se "navijaci" ne bi mnogo naljutili zbog ispadanja iz LE

Link to comment

Ako je neko hteo da namesti utakmicu a da se najmanje sumnja je upravo jednna ovakva. Sad Bg mediji treba da se odluce da li namestamo utakmice da bi pobedjivali ili namestamo zbog kladionice. Meni tu nista nije jasno ...

Link to comment
Quote

''Znali smo da nas očekuje organizovan i borben rival. Fudbaleri Borca su igrali izuzetno požrtvovano, ali fer i korektno, tako da su zasluženo stigli do boda. Mi svoje šanse danas nismo znali da iskoristimo i ostaje nam da izvučemo pouke'' - rekao je trener Radničkog Boban Dmitrović.

http://www.boracfk.com/?q=node/1886

Link to comment

Nije mi jasno samo zasto toliko nepoverenje sto se tice Zileta golmana...po meni odlicno odradjuje posao, a sve mu nesto dovode likove kojima bi trebalo da bude rezerva, tipa Brac, Krznaric pa evo sada i Saranov...

Link to comment
7 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Nije mi jasno samo zasto toliko nepoverenje sto se tice Zileta golmana...po meni odlicno odradjuje posao, a sve mu nesto dovode likove kojima bi trebalo da bude rezerva, tipa Brac, Krznaric pa evo sada i Saranov...

Realno tu postoji vise pitanja:

Golman  prošlog kola  ŽILE

Ugovor do juna 2019

Vrednost u usponu po TM

ŠARANOV

600 Min manje branio od Žileta

Od polovine septembra u Zemunu

A sada kod nas na 4 meseca

Vrednost u padu po TM

Razradjivati igraca da bi ti otisao za 3 meseca bez dinara  ili razradjivati igraca za kojeg bi mogle da se uzmu pare. . . Objasnite mi jer sam LUD ZBUNJEN a NORMALAN

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...