Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

1 minute ago, Goranz said:

I sva je prilika da je razlaganje tih izlučevina dovelo do urušavanja stadiona i svlačionica. Zatr(ova)o si fudbal u Nišu a tražiš da ti oproste.

 

aksimureko Goraneeee

Goraneeee

O Goraneeeeeeeeeeee

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kao što rekoh...ne potcenjujte Vučelu. Iskustvo devedesetih. Školovana bitanga. Neko reče ni sudija im ne odgovara. Taj Smederevac (nije šporet) sudio nam dva puta u poslednjih nekoliko sezona protiv crno-belih. Jednom u Nišu, jednom na JNA...i oba puta su oni pobedili sa 3:1. Izuzev u Surdulici (poslednja 0:2) retko kad pobedimo kad nam Široki sudi. Inače jedno vreme je bio pretplaćen na meče protiv Lučanaca. Zar su toliko jadni i slabi da su i protiv nas počeli da kukaju :unsure:

Edited by Legenda
Link to comment
Just now, Entrenador said:

 

Upravo im je pocrveneo nos, jer obraz nemaju...

 

i ti da cutis ... ovi tvoji celi pod cojstvo i junastvo .....3

btw, nema te nesto ......

Link to comment
1 minute ago, Legenda said:

Kao što rekoh...ne potcenjujte Vučelu. Iskustvo devedesetih. Školovana bitanga. Neko reče ni sudija im ne odgovara. Taj Smederevac (nije šporet) sudio nam dva puta u poslednjih nekoliko sezona protiv crno-belih. Jednom u Nišu, jednom na JNA...i oba puta su oni pobedili sa 3:1. Izuzev u Surdulici (poslednja 0:2) retko kad pobedimo kad nam Široki sudi. Inače jedno vreme je bio pretplaćen na meče protiv Lučanaca. Zar su toliko jadni i slabi da su i protiv nas počeli da kukaju :unsure:

Znaci Dvojka sutra! Tako e!

Link to comment
2 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

i ti da cutis ... ovi tvoji celi pod cojstvo i junastvo .....3

btw, nema te nesto ......

 

Čitam uglavnom, ali ovo je toliko jadno da sam morao da se javim.

Nisu ni moji bolji, obe strane imaju Kalimero foru.

Edited by Entrenador
Link to comment
Just now, Entrenador said:

 

Čitam uglavnom, ali ovo toliko jadno da sam morao da se javim.

Nisu ni moji bolji, obe strane imaju Kalimero foru.

 

kakav danas neiskustvu, ja nisam ni otvorio linak .... lajna su najucinkovitija kad smrde, zato im ne treba onemogucavati svrhu postojanja ...

Link to comment

Strašno na šta ste spali, fotošopujete slike da se ne bi videlo da ste protraćili sredstva za obnovu stadiona... sredstva koja vam je dodelila država, samim tim i FK Partizan kao njen eksponent u domaćem i stranom fudbalu. Dajemo vam novac a vi ni poštene toalete ne možete da napravite već ljudi moraju da obavljaju nuždu pored ulaza. I još se bunite kada vam otmemo bodove.

Edited by Goranz
Link to comment
3 minutes ago, Goranz said:

Strašno na šta ste spali, fotošopujete slike da se ne bi videlo da ste protraćili sredstva za obnovu stadiona... sredstva koja vam je dodelila država, samim tim i FK Partizan kao njen eksponent u domaćem i stranom fudbalu. Dajemo vam novac a vi ni poštene toalete ne možete da napravite već ljudi moraju da obavljaju nuždu pored ulaza. I još se bunite kada vam otmemo bodove.

 

Gorane dodzi na Index, uklopio bi se ko od majke rodzen ...

Link to comment
17 minutes ago, Goranz said:

Strašno na šta ste spali, fotošopujete slike da se ne bi videlo da ste protraćili sredstva za obnovu stadiona... sredstva koja vam je dodelila država, samim tim i FK Partizan kao njen eksponent u domaćem i stranom fudbalu. Dajemo vam novac a vi ni poštene toalete ne možete da napravite već ljudi moraju da obavljaju nuždu pored ulaza. I još se bunite kada vam otmemo bodove.

Ma to nas ekonom Brada zaboravio kljuceve od ulaznih vrata, inace bi ga pustili da sere u nase toalete, ne bi morao da zagadjuje zivotnu okolinu pred stadion. Eee, da vis kakve mi toalete gostujuce seronje imamao!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...