Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Dali_man said:

 

Manite se ljudi...mi smo amateri za njih. Oni su tako prošle godine titulu uzeli. Oteli. Ne potcenjujte Vučelu... :)

Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

u pravu si

 

mada nisam siguran da se ova poljana uopšte može nazvati stadionom

 

 

WOW! Pao sneg usred zime i potpuno vas iznenadio! Sram da ga bude!

Inace, vi ste vasu poljanu sredili od vasih para a sve zahvaljujuci vasoj sposobnoj upravi

Quote

Generalni sekretar FSS Zoran Laković boravio je prethodnih dana u sedištu UEFA kako bi obezbedio sredstva za uklanjanje nedostataka na Marakani i Humskoj, a sve nakon zgrožavanja,najpre, Francuza, a zatim i selektoraDika Advokata terenom na stadionu Partizana.

http://partizanvestii.blogspot.rs/2014/09/uefa-renovira-stadion-jna.html

Vidim i sudija vam ne valja. Kakvo god da je stanje Caira, ovaj pritisak koji ste krenuli da vrsite je toliko jadan, bedan i mizeran da prosto reci nemam. Nit nasa svacionica ima saunu i jakuzi, nit bi nam to pomoglo sutra sve i da ima. Kakvi su uslovi vama, takvi su i nama. Ako ste bolji, izadjite na teren i pobedite. Nemojte unapred da kukate na sve i svasta kao najvece picketine.

Link to comment

alo bre ko priča o travi lopate u ruke i zajedno sa tončevim da se lopata

 

a posle možete ko kruševljani da preorete teren, možda padne poloja mrvica sa stola

Link to comment

Šta se raspravljaš sa osobama koje tako dočekuje jedinog poštenog reprezenta srpskog fudbala na međunarodnoj sceni i jedinog iskrenog borca za boljitak domaćeg sporta... navikli da se kod njih sve rešava preko mafijaša u raznim Ludogorecima pa misle da tako može i u našoj Srbiji.

Link to comment

Moram nesto da se ispovedam. Kad sam is'o u Bugarsku na more, stali smo bas tu pored stadiona. Priteralo me ono bas zesce a nigde WC-a. Samo sam svukao sorc i iskenjao se k'o zivotinja, pored stadiona. Prastajte!

Link to comment

Ti si znaci pripadnik frakcije Gologuzi, ti se pojavljuju samo kad partizan igra u Nisu. Pazi se dozvoljenih, zabranjenih i zaboravljenih frakcija

Link to comment

pusti sirotinju, čuj u bugarsku na more . ... Verovatno je kleko kod severne tribine i grafita "gostujući navijači pušite kurac "

navika, sta li je....

Link to comment
9 minutes ago, W.F.C. said:

Ti si znaci pripadnik frakcije Gologuzi, ti se pojavljuju samo kad partizan igra u Nisu. Pazi se dozvoljenih, zabranjenih i zaboravljenih frakcija

971046_617526851625569_1224505512_n.jpg.539fd3b19f625aaf5c8773e5998d6fec.jpg

 

grobari jug

jer vi ste to trazili

Link to comment
7 minutes ago, W.F.C. said:

Kako sam pomen reci Ludogorec stvara patnju

Jel ? Za nisu njeknja crveni spusili od braće Bugara ?

Link to comment
1 minute ago, zakintos said:

jbt kakvi ste to ljudi, 

a morao sam to da izbacim iz sebe :-(

kako li te na putu tvog letovanja iz snova put nanese bas kod stadion, nek ti je alal ...... Ako si se ti prosro, da si živ i zdrav

Link to comment

I sva je prilika da je razlaganje tih izlučevina dovelo do urušavanja stadiona i svlačionica. Zatr(ova)o si fudbal u Nišu a tražiš da ti oproste.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...