Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

2 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Izgleda samo nase utakmice nema na bet 365, tako da i bez dadzerus atak-a izgleda :(

 

 

opet guske i magla ....

 

lalatovic na klupi nislija :D

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

5 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Smara malko ta bilbao prica u profesionalnom sportu .... Retardirana, retrogradna i ogranicavajuća.

Klub je  gradski , nije privatni. Radnicki valjda prvo treba da predstavlja Nis, ovaj region. Ako neko dolazi sa strane mora da bude duplo bolji od igraca iz ovog regiona. Sramota je kako se tretiraju klinci iz ovog kraja, koliko nece "fudbalski radnici" da pogledaju u svoje dvoriste, vec se vode sitnim licnim interesima. Ne treba ici u krajnost kao Bilbao, ali ovo bode oci.

Link to comment

Upravo su navijaci Vojvodine istakli transparent u Sapcu "Dobri rezultati malo ce da vrede, ako deca Vosina na klupi sede"
27881363_172989313324086_3048675547430256640_n.jpg

Edited by Med Livadski
Link to comment

Umesto da napravimo zalihu i da naas evenntualni poraz od Partizanna ne boli mi se zajebavamo sa utakmicom koja se morala dobiti...

Najveci dobitnnik ovog kola je Vojvodina koja je gubila sa igracem manje i odnela kuci bod uz pomoc naseg Arse. Sada je Vojvodjanima jasno kako smo znnjeli bodove. Jedan faul na 25metara i zavrsimo posao.

Cuka 0:0 sa Radnikom u gostima. Sve u svemu lepa prilika da se odlepimo. Em raspad ekipa, em vodimo, em imaju igraca manje. Za trenera koji zna to je zavrsena utakmica. Nema veze ovde ni iskustvo ni staz vec se znna ili ne znna... Ocekivao sam sve vreme da padne drugi gol kad onno... a tako sam im poverovao i za bodove i za Evropu :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...