Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Quote

''Sama činjenica da nam u goste dolazi tim koji je u prvom kolu ostvario najubedljiviju pobedu dovoljno govori kako nas težak posao očekuje. Mi smo u mogu reći katastrofalnoj kadrovskoj situaciji. Pored novajlija koji još uvek nisu registrovani u subotu neću moći da računam na pet igrača koji nisu u stroju. Nije lako, ali ja nisam od onih koji stvaraju alibi unapred. Ovo je možda i prava prilika da šansu ukažemo našim mladim igračima, jer smo pored ostalog primorani na to. Znam da će oni dati sve od sebe i da će izgarati u duelu sa ekipom kojoj prepuštamo ulogu favorita. Iz ove se kože ne može i ja očekujem da oni koji istrče na teren daju sve od sebe, a za šta će to biti dovoljno ostaje da se vidi'' - rekao je trener Spasić

http://www.boracfk.com/?q=node/1884

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bogami po sutrasnjoj prognozi jako je moguce.... a sto se tice meca sa crnim blizancem vec sam se pomirio da od istog  nema nista u sredu na Cairu...

Link to comment
2 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Bogami po sutrasnjoj prognozi jako je moguce.... a sto se tice meca sa crnim blizancem vec sam se pomirio da od istog  nema nista u sredu na Cairu...

 

sto b bate ? 

Link to comment
10 hours ago, Med Livadski said:

Kod ovih Cacana sam primetio, da li je u pitanju kosarka ili fudbal, redovno neka losa kadrovska situacija, uvek neki problemi i na kraju nam uzmu bodove.

 

Iz Cacka mi javljaju da su nikada veci raspad, ce vidimo

Link to comment

e, nema sekiracija za evro scenu, lalat turio kes na kladzu da nam je klub treci na kraju plejofa

""Nikad žešća konkurencija nije bila za izlazak u Evropu. Radnički Niš, Vojvodina, Napredak, Voždovac, Spartak, mi...A samo jedan od nas ide dalje, ne računajuci Radnički. Kao što sam ranije rekao, Zvezda, Partizan i Radnički su sigurni i traži se četvrti putnik. Ja to znam, svi to znaju", rekao je Lalatović."

Link to comment

Samog sebe, pravi cirkuzanta od sebe, sto se kaze probija se na jezik i otvara vrata za dalju karijeru, ukapirao sta treba da radi da bi opstao i uhlebio se u mulju. Djon obraz, nista novo

Link to comment
2 hours ago, Rumpelstiltskin said:

e, nema sekiracija za evro scenu, lalat turio kes na kladzu da nam je klub treci na kraju plejofa

""Nikad žešća konkurencija nije bila za izlazak u Evropu. Radnički Niš, Vojvodina, Napredak, Voždovac, Spartak, mi...A samo jedan od nas ide dalje, ne računajuci Radnički. Kao što sam ranije rekao, Zvezda, Partizan i Radnički su sigurni i traži se četvrti putnik. Ja to znam, svi to znaju", rekao je Lalatović."

Sviđa mi se što nije stavio i redosled na tabeli.....razmišlja on lepo....možda budemo drugi na kraju :rolleyez:

Link to comment
6 hours ago, Rumpelstiltskin said:

 

sto b bate ? 

Kad ce ono pivo bate?:)

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...