Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Kiza,

Djuka,

Carbone....

 

Čelnici naših klubova i cela ova situacija mi liči na neka tri sela, u kojim seljaci imaju ruine od kuća, duguju u lokalnoj prodavnici "na crtu", u lokalnoj kafani takodje, al' kreče fasade akrilnim bojama a ispod tugla....lepo za oko, al' kol'ko će da traje ;)

Mali off, al su mi najzesci komentari tipa, Djukicu karijera u padu, nije ga telo u Valensiji i Valjadolidu pa dosao u Partizan da se "vadi"  :D . Fora ne treba on toliko Parizanu koliko Partizan njemu. Malo sto se podcenjuju tamo neki Radnicki i Napredak iz pripizdine, nego ko su tamo ti spanski Valjadolidi  :isuse:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mali off, al su mi najzesci komentari tipa, Djukicu karijera u padu, nije ga telo u Valensiji i Valjadolidu pa dosao u Partizan da se "vadi"  :D . Fora ne treba on toliko Parizanu koliko Partizan njemu. Malo sto se podcenjuju tamo neki Radnicki i Napredak iz pripizdine, nego ko su tamo ti spanski Valjadolidi  :isuse:

Nije uopšte off :)

Link to comment

U nas zabran su svi iz Nis. Klub je lokalan. Prestonicke sportske velicine imaju navijace po celom svetu pa stoga ne mogu dokuciti odakle je diskutant GoranZ ...

Link to comment

Sila bre,to se osililo,ali jedva cekam kv za ligu prvaka ;)

Liga đaka prvaka? Tu ne bi trebalo da imate problema, možda čak budete i među prvih 5-6 na kraju sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...