Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не могу баш да разумем зашто се запело за странцем и шта то странац може да донесе што не може наш човек. Сем Матеуса, који је велико фудбалско име, ја нешто не памтим да је неки страни тренер имао резултате у домаћим клубовима, не мислим само на фудбал, а можда и грешим. 

Link to comment

Mislim da će od ovog dobijemo samo BEČKU ŠNICLU! :D

 

Na kraju ima da bude trener koji je još na početku bio najlogičniji izbor, Milan Đumi Đuričić. Ovi će pustiti priču, eto, tražili smo trenera po celoj Evropi, ali ovaj je najbolji i to je to. 

 

Matriks: Valter Zenga? 

Edited by ackonish
Link to comment

Mislim da će od ovog dobijemo samo BEČKU ŠNICLU! :D

 

Na kraju ima da bude trener koji je još na početku bio najlogičniji izbor, Milan Đumi Đuričić. Ovi će pustiti priču, eto, tražili smo trenera po celoj Evropi, ali ovaj je najbolji i to je to. 

 

Matriks: Valter Zenga? 

Ja sam protiv Djumija.....čisto zbog zapisnik.

Link to comment

Ovo prerasta u telenovelu tipa Stefan Ilic zimus ....

Možda i nije loše da trener bude stranac. Neće razume ništa penzosi sa Zapada :D

Link to comment

Ljudi uopste mi se ovo ne svidja...

Neka objasni neko Toncevu da Radnicki nije njegov privatni klub. Za to mora da dodje sa mnogo para i da ih ulozi tj potrosi.

Do tada sa mahanjem neke sitne love moze da bude predsednik kao i svi pre njega.

Ako tu sitnu lovu ulozi, moze da bude uspesan predsednik ali nema pravo da rusi nista sto su drugi sa mukom gradili.

Ovo sa trenerima je opsta smejurija.

Ja cu opet da pitam, sa kojim ciljem i smislom se biraju istroseni treneri kojima su karijere odavno krenule silaznom putanjom???

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Mislim da je bolje resenje od ove trojice cak i Piskavac.

Da ne pominjem imena koja smo prizeljkivali, koja su bolja od ovih a mnogi su par puta jeftiniji...

Od ove trojice birao bih naseg coveka posebno jer poznaje domace mlade igrace...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...