Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Искрено сам испиздео, цео пут до куће псујем себи у браду. Сад дођох, погледах голове са Воша-Спартак 0:5 па се размишљам да је вероватно могло и горе по нас вечерас. Још ми је врућа глава. Јасно да нисмо требали себи да дозволимо да играмо нерешено са екипом од које смо много бољи. То што су победили у Крушевцу је требала да нам буде главна опомена, као и силни изгубљени бодови прошле сезоне. Али да не мудрујем превише, само ћу да кажем да је Нома који ништа посебно није одиграо вечерас играчина за Ковачевића. 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Искрено сам испиздео, цео пут до куће псујем себи у браду. Сад дођох, погледах голове са Воша-Спартак 0:5 па се размишљам да је вероватно могло и горе по нас вечерас. Још ми је врућа глава. Јасно да нисмо требали себи да дозволимо да играмо нерешено са екипом од које смо много бољи. То што су победили у Крушевцу је требала да нам буде главна опомена, као и силни изгубљени бодови прошле сезоне. Али да не мудрујем превише, само ћу да кажем да је Нома који ништа посебно није одиграо вечерас играчина за Ковачевића. 

Noma ispao iz ritma sto je sasvim normalno i logicno. Treba malo da udje u ritam.

Takticki me Pakult iznenadio 3-4-3 ili ti 3-4-1-2 tacnije. Logika na mestu kad pogledas kakve bekove imamo.  Mislio sam da ce to mnogo bolje da funkcionise ali nije. Problem u malo vremena ili zbog kladionice? Pitanje je sad....

Link to comment

Ајде ви који знате боље правила од мене, да ли сам ја ћорав или је ово офсајд од метар?! Пуровић се касније активирао из офсајда и постигао гол. Да ли је ово офсајд?

ofsajd.jpg

Link to comment

Ајде ви који знате боље правила од мене, да ли сам ја ћорав или је ово офсајд од метар?! Пуровић се касније активирао из офсајда и постигао гол. Да ли је ово офсајд?

ofsajd.jpg

Ja ne volim te stvari da pišem, ali večeras sam napisao....

Link to comment

Ja ne volim te stvari da pišem, ali večeras sam napisao....

Још га и Пуровић гледа пар секунди у фазону јел ћеш да дигнеш заставицу? 

Link to comment

Још га и Пуровић гледа пар секунди у фазону јел ћеш да дигнеш заставицу? 

Tako je....ali što Pejču napušiše  :isuse:

Kad sam sišao čuh "Uprava napolje"...sa zapada ?

Link to comment

Pa nije se aktivirao iz te situacije, nego je bilo drugo dodavanje, kad je izgleda bio iza igrača

Tacno nije bio tu ofsajd jer nije dirao loptu a posle toga je bio iza golmana kada je primio loptu. Ne znam da li je to ofsajd ili ne???

Link to comment

Nije problem ni neresen rezultat, ni potencijalni ofsajd, ni kiks golmana, desava se sve to, nista strasno. Problem je sto mi opet stajemo da igramo cim povedemo. Molimo ih da nam daju gol pa da im opet ne damo centar da predju. Ne razumem zasto, posle datog gola, nisu nastavili da igraju svoju igru? U cemu je problem???

 

Tacno nije bio tu ofsajd jer nije dirao loptu a posle toga je bio iza golmana kada je primio loptu. Ne znam da li je to ofsajd ili ne???

Nije dirao loptu ali je krenuo na nju. To se valjda racuna kao uticaj na igru. Secam se da su Mrki svirali slican ofsajd pre 2-3 godine na Marakani u jednoj kontri.

Edited by Dali_man
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...