Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Stigao Nikola Kovacevic!

Video na treningu brate ili? Odlican igrac! Ali bas trazim po vestima i nigde da nesto iskopam...

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Video na treningu brate ili? Odlican igrac! Ali bas trazim po vestima i nigde da nesto iskopam...

Jel se pozicionirao kao DM ili kao CD ?

Link to comment

Jel se pozicionirao kao DM ili kao CD ?

Koliko sam citao on je ranije igrao CD. U Spartaku su ga gurali na DM a kada se vratio u Vojvodinu i kada je zaigrao na poziciji CD rekao je da mu je bas drago zbog toga i da mu je ta pozicija draza. Nadam se da ce i kod nas na mestu CDa.

Inace ne znam zasto je suspendovan u Vojvodini? Ne verujem da je zato sto je dao autogol :D Ne znam da li se radi o nedisciplini ili je nesto skroz drugo????

Link to comment

Dc koliko sam ga ja ispratio u zadnje vreme, tu ga i ocekujem kod nas ako je stvarno dosao. Mada ranije jeste igrao na dm..

Link to comment

 

Inace ne znam zasto je suspendovan u Vojvodini? Ne verujem da je zato sto je dao autogol :D Ne znam da li se radi o nedisciplini ili je nesto skroz drugo????

Odbio u Vosi da igra na poziciji DM-a

Link to comment

A sta kazete za ovog Jovovica sto ga Zvezda litnula? Jel jede prsutu ili lebac? Mogao bi da pomogne a moze i dobro da se proda. Naravno verovatno oce prvo da proveri da li moze preko...

Link to comment

A sta kazete za ovog Jovovica sto ga Zvezda litnula? Jel jede prsutu ili lebac? Mogao bi da pomogne a moze i dobro da se proda. Naravno verovatno oce prvo da proveri da li moze preko...

Potpisao danas vec negde u Ceskoj, inace nije los..

Link to comment

Odbio u Vosi da igra na poziciji DM-a

Sa svoje strane, Kovačević naglašava da je treneru samo sugerisao da se bolje oseća na poziciji štopera.

- Nije bilo ni svađe ni povišenih tonova, ali izgleda da je trener Vanić to shvatio kao da ne želim da igram i tako preneo upravi. Videćemo šta će se desiti u naredna dva-tri dana - kaže Kovačević.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:676205-U-VOJVODINI-NEMA-MIRA-PRED-SUPERLIGASKI-START-Suspendovan-i-Kovacevic

Link to comment

Dobar decko, primeran...nego kako cemo za subotu? Ko izvestava legendo jel te salje redakcija?

Redakcija "državnog posla".....da

- dižem ruke od Radničkog -

Link to comment

Nece bre Rustere da puste coveka da radi posao, samo ga Rumpel i ja branimo da nas vrati na stare staze slave ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...