Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Navijaci Vojvodine nemaju neko misljenje o Kovacevicu. Njihovo opste misljenje je da nije imao kvalitet za Vojvodinu. Sad da li ga gledaju kao sredjaka ili stopera ili sveobuhvatno ne znam ali vidim da nisu zadovoljni sa njegovim igrama koje je pruzao.

Ipak ne znaci da je los ili nema kvalitet, mozda mu samo ambijent ili taktika nije odgovarala. Videcemo...

 

Trajkovic ima iskustva i bio bi pojacanje za nas. Mislim da ce mnogo korektnije odraditi posao od Perendije tj. da necemo toliko da pogresimo sa njim kao sa doticnim gospodinom. Po meni Radosev nivo.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Navijaci Vojvodine nemaju neko misljenje o Kovacevicu. Njihovo opste misljenje je da nije imao kvalitet za Vojvodinu. Sad da li ga gledaju kao sredjaka ili stopera ili sveobuhvatno ne znam ali vidim da nisu zadovoljni sa njegovim igrama koje je pruzao.

Ipak ne znaci da je los ili nema kvalitet, mozda mu samo ambijent ili taktika nije odgovarala. Videcemo...

 

Trajkovic ima iskustva i bio bi pojacanje za nas. Mislim da ce mnogo korektnije odraditi posao od Perendije tj. da necemo toliko da pogresimo sa njim kao sa doticnim gospodinom. Po meni Radosev nivo.

Ja mislim d aje on kvalitetniji od Radoša, ali isto mislim da bi on bio tatko na bitange koje su igrale u Niš u zadnjih 40-ak, 45  godina....barem koliko ja pamtim fudbal u Nišu.

Link to comment

Ja mislim d aje on kvalitetniji od Radoša, ali isto mislim da bi on bio tatko na bitange koje su igrale u Niš u zadnjih 40-ak, 45  godina....barem koliko ja pamtim fudbal u Nišu.

Neka pruza partije kao Rados u najboljim danima i ja sam zadovoljan.

Link to comment

Neka pruza partije kao Rados u najboljim danima i ja sam zadovoljan.

Jeste, ali ona druga strana. Koji će nam matrak ako igra svaku 4. utakmicu. Sećaš se u Partizanu šta se izdešavalo...

Link to comment

Jeste, ali ona druga strana. Koji će nam matrak ako igra svaku 4. utakmicu. Sećaš se u Partizanu šta se izdešavalo...

Nadam se da ovi nasi znaju sta dovode i koga dovode? :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Земун - Раднички Н.

Субота, 05.08.2017 18:00 - Земун
Делегат - Сп. радник: ГАЈИЋ Милорад
Главни судија: АНЂЕЛОВСКИ Новица
Први помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Дејан
Други помоћни судија: ЖИВИН Светозар
Четврти судија: МАКСИМОВИЋ Ђорђе
Први додатни судија:
Други додатни судија:
Посматрач: ПЕТРОВИЋ (БГ) Зоран

 

Link to comment

Solidno je vec ovo, osvezili smo sve linije tima, sad da se zategne ta odbrana, to je za ovo sranje od lige najbitnije. Dobro nam je doslo ovo odlaganje cini mi se, kupili smo malo vremena. Sad da se sacekaju dva gostovanja i prva kuci pa moze vec neki sud da se da. Samo da Arsa ostane, opet kazem.

Link to comment

Posmatrajući mu govor tela na treninzima kao i zalaganje, sva je prilika da ćemo ostati bez najboljeg prošlogodisnjeg strelca ...

Link to comment

Posmatrajući mu govor tela na treninzima kao i zalaganje, sva je prilika da ćemo ostati bez najboljeg prošlogodisnjeg strelca ...

Ide Mrka?  :cry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...