Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Optimizam gospodo, optimizam, a ne zvezda i partizan. U se i u svoje kljuse. Pa onaj tim iz kupa uefa se pravio od 75... I pored sve tadasnje infrastrukture trebalo vreme, a tek sad? Ne dizite ruke odma. Koja smo rupa na svirali u drzavu? 6-7? Pa sta ostane od "gradje" na kraju tako ce praimo kucu :)

Link to comment

Optimizam gospodo, optimizam, a ne zvezda i partizan. U se i u svoje kljuse. Pa onaj tim iz kupa uefa se pravio od 75... I pored sve tadasnje infrastrukture trebalo vreme, a tek sad? Ne dizite ruke odma. Koja smo rupa na svirali u drzavu? 6-7? Pa sta ostane od "gradje" na kraju tako ce praimo kucu :)

Da,da sećam se...prvotimci su nam imali preko 1000 utakmica zajedno....sad toliko ne možeš da nabereš u celu ligu..

 

P.S. da me neko pogrešno ne shvati...prvotimci su nam imali u proseku po 100 i više utakmica u dresu Radničkog...

Edited by Legenda
Link to comment

Mare, da ne kopam po postovima od pre par nedelja, mesto sto si znatizeljan i nestrpljiv ko mlada siparica, mogao bi da se pokajes za defetizam i uprava napolje u najavi.

Link to comment

Mare, da ne kopam po postovima od pre par nedelja, mesto sto si znatizeljan i nestrpljiv ko mlada siparica, mogao bi da se pokajes za defetizam i uprava napolje u najavi.

Jos uvek stoji sve sto sam rekao, nije se pomerilo za pedalj.

Obzirom da nisi citao moje carsave stoji i ovakav tvoj komentar.

Link to comment

Jos uvek stoji sve sto sam rekao, nije se pomerilo za pedalj.

Obzirom da nisi citao moje carsave stoji i ovakav tvoj komentar.

 

Dosta mi je jedan Rat i Mir

Link to comment

http://mondo.rs/a1029478/Sport/Fudbal/Nikola-Kovacevic-stize-u-Radnicki-Nis.html

 

Moze i Trajkovic, malo je vise sirovina, ali opet bolje od svega sto imamo...

Može i Trujić, neće se baci.... ;)

 

Mali Toti potpisao 3 godine za bosansku Slogu iz Siminog Hana.  http://fkslogasiminhan.ba/tabela/

Umesto prepolovljene plate i nikakvih garancija da će biti licenciram u našem klubu, ovim potpisom je dobio "nešto na ruke" plus skoro 5 puta više nego što mu je ponudio matični klub. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...