Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Ma pusti ti Radana....a i dal je zavisilo od njega (Nenada Milovanovića)...i Rastavac je ćutao i pričao da je igranje u Evropi proces do koga treba doći, ali kad su napeli Radan i tadašnja klapa, počeo je i on da spominje Evropu i ako je znao da do toga može da dodje samo uz pomoć trikova....Tončevu ni "trikovi" nisu pomogli, a Nenad je pozdravio odluku čelnika kluba ko mečka tojagu...nije nas on zajebao, zajebali smo se sami...a i kvota u Lučane bila golema na nji'   ;)

Ali ipak se kunuo Legendo :D

Nego kazi ti meni gde i kada igramo prekosutra ako uopste igramo?

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali ipak se kunuo Legendo :D

Nego kazi ti meni gde i kada igramo prekosutra ako uopste igramo?

Ja čekam sutra dan "D" da Caki pristane da igra za nas....a što se tiče terena...šta znam, ako ne naprave nešto stručnjaci iz EDB verovatno ćemo u Jagodinu...to bi bilo bolje nego KŠ...za 40-50 minuta si tamo. A pazi...zamisli da je taj kabli za klinički centar, za SUP ili vikendicu gradonačelnikovu....to bi već bilo gotovo. Zato baš i ne verujem da je to takav kvar.....nego jbg...će tužimo FSS UEFA-i ko zna...il je karma il je Kokeza ;)

Link to comment

A pre samo pet dana bio neki dečiji atletski miting ceo dan na Čairu. . .Neko bi trebao da odgovara za to. . . Ili za ovo

PITANJE JE ŠTA JE ISTINA

Link to comment

"Zbog opasnosti po ljudske živote, utakmica izmešu Radničkog i Mladosti mogla bi da se odigra van Niša, najverovatnije u Kruševcu ili Jagodini."

 

:isuse:

Link to comment

Ја бих баш волео да се утакмица са Лучанима игра у Нишу. Где тај празник играња против њих да изместе са Чаира. Па макар и нека помере за неки дан. После Лучана две гостујемо. Много месец дана игре ван Чаира.

А ево шта Нешко има да каже.

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/51256/milovanovic-pred-radnicki-cirkus-kolorado-ponovo-pocinje

Link to comment

Ma trener nebitan sad, nek dodje i Recko. Imamo levog beka, imamo Cakija, Pavkova, da ostane Arsa i da dodje neki od dva metra da bude stoper i opstanak je tu. Mislim da je teranje Zileta i Totija najgora vest ovog leta, sto se tima tice. Rados je morao u Surdulicu, izgleda.

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...