Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Šetkam se malopre po net-u, vidim Partizan organizovao predstavljanje SUme, Zvezda Rodića, Radonjića, samo mi registrujemo igrače koji niko nikad nije video na stadionu, ili ih krijemo od drugih. Da neće neko da nam mazne ovog mladog beka iz Brodarca ?.... :isuse:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šetkam se malopre po net-u, vidim Partizan organizovao predstavljanje SUme, Zvezda Rodića, Radonjića, samo mi registrujemo igrače koji niko nikad nije video na stadionu, ili ih krijemo od drugih. Da neće neko da nam mazne ovog mladog beka iz Brodarca ?.... :isuse:

Mozda je on neciji brat, pa je doveden kao mamac  :D

Link to comment

Tренер Нишлија Пакулт гледао Звездине европске мечеве: На основу тога, тврдим да нисмо баш без шанси

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/51058/trener-nislija-pakult-gledao-zvezdine-evropske-meceve-na-osnovu-toga-tvrdim-da-nismo-bas-bez-sansi

 

РАДНИЧКИ: Живковић, Петровић, Станковић, Аксентијевић, Симуновић, Арсић, Нома, Томић, Голубовић, Јовановић, Мркић

 

Link to comment

Радош дебитовао за Радник на самопослузи. 0 0 се завршило.

Као и Попара за Земун. Волков за Рад уписао и асистенцију.

 

Видим промену на боље у квалитету слике на каналу Супер лиге на тубету. Видим и да неки тимови имају баш лепе дресове. Напредак фура Пумине дресове. Врло интересантни дресови су и Вождовцу, можда ми се они и највише свиђају, и Раднику. Радник има две нијансе плаве на пруге и бели дезен на раменима. Врло интересантно. Надам се да смо и ми по том питању нешто урадили, да неће Раул да носи Попарин дрес и слично.

Link to comment

Meni su i dalje najbolji bili Adidas iz perioda ulaska u Superligu, nasi crveni. Onda iza toga svaki na svoj nacin lepi, drag mi je bio Legein crveni jer je prvi koji sam kupio. Od Humelovih jedino plavi je dobar, beli NAAI, i ona polusezona sa River Plate dresovima  :)

Link to comment

Meni su i dalje najbolji bili Adidas iz perioda ulaska u Superligu, nasi crveni. Onda iza toga svaki na svoj nacin lepi, drag mi je bio Legein crveni jer je prvi koji sam kupio. Od Humelovih jedino plavi je dobar, beli NAAI, i ona polusezona sa River Plate dresovima  :)

Jbg...ukusi :)

Meni se svidjaju ovi Adidas koje pominješ, isto kao ibeli NAAI.....ali mi se od Hummela plavi najmanje dopada. Najviše mi se svidjaju beli, pa crveni, pa tek onda plavi. Od plavih dreosova mi svidjau oni iz Kupa UEFa, Adidas...i obični i oni sa belim rukavima. Inače bele Hummel smo prestali da nosimo posle utakmice sa Napreetkom u Nišu, jer navodno "bije na baksuz" u njima....krstipd4.gif

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...