Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Juce su rekli sutra . . .

Nema spavanja po gradu na vodi. . .

Ja dobih obavijest iznutra da je sve isto kao i ranije. Ako će na dan utakmice da putuju.....onda svaka čast, bićemo kao tipična "kombi ekipa" iz Okružne lige....

 

Nego, nisi nam razjasnio onaj link sa fb, koji niko osime tebe, izgleda, nije mogao da otvori. Ako ne može da se otvori, prepričaj nam.

Link to comment

Hahaha mislim da nije kad je izbacio bukvalno posle par minuta sam pokusao da udjem ali djoka... :)

Stranica FK RADNIČKI NIŠ-ФК РАДНИЧКИ НИШ jd obrisala odmah post. Bilo je za igrače koji su otisli Toti Baloteli . . .
Link to comment

 

Ja dobih obavijest iznutra da je sve isto kao i ranije. Ako će na dan utakmice da putuju.....onda svaka čast, bićemo kao tipična "kombi ekipa" iz Okružne lige....

 

Nego, nisi nam razjasnio onaj link sa fb, koji niko osime tebe, izgleda, nije mogao da otvori. Ako ne može da se otvori, prepričaj nam.[/quote

Stranica FK RADNIČKI NIŠ-ФК РАДНИЧКИ НИШ jd obrisala odmah post. Bilo je za igrače koji su otisli Toti Baloteli . . .

Link to comment

Stranica FK RADNIČKI NIŠ-ФК РАДНИЧКИ НИШ jd obrisala odmah post. Bilo je za igrače koji su otisli Toti Baloteli . . .

Ako ti je post odmah obrisan, moguće je da ti je filter zbog nekih neprikladnih reči nije ni dozvolio post. Na toj stranici se ne briše ništa osim u koliko komentari sadrže elemnte, reči, koje su sva javna glasila i portali u skladu sa zakonom definisali kao neprihvatljive. Npr. kao portal Niške vesti:

Komentari čitalaca treba da budu u vezi sa temom vesti.

Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti, ili bilo kakav nezakonit sadrzaj, neće biti objavljeni.

...itd...itd...

Link to comment

Ja dobih obavijest iznutra da je sve isto kao i ranije.

 

Otišli su, kao i uvek, dan ranije, spavali u Prestižu, jutros imali trening....

Link to comment

Ako ti je post odmah obrisan, moguće je da ti je filter zbog nekih neprikladnih reči nije ni dozvolio post. Na toj stranici se ne briše ništa osim u koliko komentari sadrže elemnte, reči, koje su sva javna glasila i portali u skladu sa zakonom definisali kao neprihvatljive. Npr. kao portal Niške vesti:

Nije moj post bio . . . Da se razumemo
Link to comment

Браћ, Аксентијевић, Раул, Симуновић, Станковић, Нома, Томић, Голубовић, Арсић, Мркић, Славишко (тако зовемо Славишу Стојановића од сад.  -_- )

 

Едит: Заборавих клупу, дакле: Живковић, Лека, Аца капитен, Ранђеловић, Газивода, Шило, Љубисављевић

 

Малко изненађења у првој постави. Срећно момцима.

Edited by Матрикс
Link to comment

Браћ, Аксентијевић, Раул, Симуновић, Станковић, Нома, Томић, Голубовић, Арсић, Мркић, Славишко (тако зовемо Славишу Стојановића од сад.  -_- )

 

Едит: Заборавих клупу, дакле: Живковић, Лека, Аца капитен, Ранђеловић, Газивода, Шило, Љубисављевић

 

Малко изненађења у првој постави. Срећно момцима.

Znači ispao kapiten iz prvog tima....Šilja startuje...nadam se da će da odigra kao i uvek protiv nas...tanko.

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...